Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Christian Garcia

View previous topic View next topic Go down

Christian Garcia

Post by Christian Garcia on Sun Aug 09, 2015 10:04 pm

CHRISTIAN JULIAN GARCIA


"Never let success get to your head and never let failure get to your heart."

Hüüdnimed: Chris, Julian, Jules
Vanus: 27
Sünnipäev: 10/04/1988
Orientatsioon: Hetero
Töökoht: Blue Lagoon Resort, CEO (osanik, 52%)
Pildiohver: Corey Sevier


ISELOOM
Christiani välimust nähes võib arvata, et tegu on tõsise ja karmikäelise mehega, mis on pooleldi tõsi. Oma töösse suhtub ta loomulikult tõsiselt, sest turism on Puerto Ricos hästi läbilööv äri ja mida paremad tulemused, seda rohkem raha ja luksust. Ei saaks ka öelda, et ta läbinisti karm on, sest kõik, kes meest tunnevad, saavad öelda, et tegu on sõbraliku ja humoorika mehega, kes oma vabast ajast naudib elu sigarite, sõprade ja alkoholi saatel. Oskab hästi näidelda ja manipuleerida ning selle tulemuseks on see, et suurem osa hotellist jäeti Christianile, kuigi tegelikkuses vihkas oma isa. Ei ole sellist tüüpi, kellel on iga öö erinev naine. Voodisoojendaja on tal enamasti pikemat aega üks ja sama, aga suhteks Chris seda ei pea. Peale seda, kui hotellist osa päris, on ta muutunud ka täiskasvanulikumaks, sest enne seda oli tema elu vaid pidu peo järel, töö ei omanud suurt tähtsust.

VÄLIMUS
Christianil on mustad juuksed ja tumepruunid silmad, nähes välja täpselt nagu üks tavaline puertoriiklane. Tema välimust on võrreldud ka papsi omaga ning tõepoolest Chris sarnanes temale. Pikkust on parajalt, 182 cm. Armastab teha trenni, käia jooksmas ja oma sixpacki eest on ta tõelisi pingutusi teinud. Tööl olles kannab halle ülikondi, kuna must on tema jaoks matuseriietus. Vabal ajal käib ringi plätadega, t-särkidega, lühkaritega. Täpselt nagu tavaline saare mees.

PEREKOND
* Isa Ricardo Garcia oli Blue Lagoon Resorti asutaja ja selle ainuomanik kuni suri 2015. aasta alguses. 52% hotellist päris Christian, ülejäänud 48% läksid võrdselt jagamisele kahe noorima lapse vahel. Chrisil ja Ricardol olid head suhted, ehkki Chris seda vaid teeskles, sest sisimas vihkas isa - tegu oli ärihaiga, kes tegi kõik selle nimel, et endale rohkem raha juurde krabada, vahet pole, kes samal ajal haiget said.
* Ema Marina Alvarez on professor kohalikus ülikoolis. Ta jättis Ricardo umbes kümme aastat tagasi ühe advokaadi pärast, kellega ta hetkel abielus on.
* Noorem vend Joshua Garcia, töötab hotellis finantsjuhiga. Peale isa surma teravnesid vendade suhted, sest Josh oli see, kes suurema osa pärida lootis.
* Noorem õde Amanda Garcia, töötab hotellis administaatorina. Tõeline peohing, pidutseb ja satub jamadesse. Nii Chris kui ka Josh on neidu lugematul arvul jamadest päästnud.


MUUD FAKTID
* Pidas end varem professionaalseks surfariks. 2013. aastal tuli Hawaii ülemaailmsetel surfivõistlustel esimeseks. On varem samuti osa võtnud, aga pole esikolmikusse saanud.
* Tahtis kunagi saada kirurgiks. Sai sisse meditsiiniosakonda, aga peale poolt aastat otsustas, et see eriala oli siiski tema jaoks liiga raske ja tuli ülikoolist ära. Ta läks uuesti ülikooli õppima õigusteadust, mille sai lõpetatud cum laude. Töötas juristina ühes kohalikus firmas juristina, ent ei olnud piisavalt pühendunud oma tööle, et kõrgendust saada. Peale seda, kui osa hotellist päris, jättis juristitöö selja taha.
* Tahab hotelli korterist välja kolida ja oma maja randa osta. Koer oleks samuti majja hea seltsiline. Hotelli pole aga loomad pikaajaliselt lubatud.
* Harrastab vabal ajal golfi.


avatar
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

View user profile http://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum