Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Leanne Crawford

View previous topic View next topic Go down

Leanne Crawford

Post by Leanne Crawford on Mon Aug 10, 2015 5:44 pm

LEANNE DEBORAH "LANA" CRAWFORD


"If you want to fly like a butterfly, don't flap like a crow."

Hüüdnimed: Lana, Anne/Ann
Vanus: 25
Sünnipäev: 19/02/1991
Orientatsioon: Hetero
Pildiohver: AnnaLynne McCord


ISELOOM
Kuna Leanne on pärit rikkast perekonnast, siis on ta juba lapsest saati õppinud hindama asju väärtuse järgi. See tähendab, et ta armastab luksust ja kalleid asju, pidades üsna ilmselgeks seda, et ta väärib ainult kõike paremat. Naine on vägagi nõudlik, ent seda mitte ainult kõige teda ümbritseva suhtes, vaid ka iseenda suhtes. Ta on perfektsionist ning endale võetud ülesaneid täidab ta lausa nohikliku täpsusega, mis tähendab, et ta on usaldusväärne. Leanne ei salli valetamist, kuigi iseendale lubab küll aeg-ajalt mõningaid mööndusi. See aga ei tähenda, et teised nii teha võiks! Sellest ilmneb kohati ka naise silmakirjalikkus. Lisaks kõigele on Leanne loomult küllaltki enesekindel ja julge. Ta oskab enda eest seista, kuigi võib kohati liigagi terava ütlemisega olla. Võõrastele võib ta esmapilgul koguni ülbe mulje jätta, ent endale lähedasi inimesi ta hoiab ja on nende nimel kõigeks valmis. Inimestel tuleb lihtsalt natuke aega võtta, et teda tundma õppida, sest sõbrana on ta hea ja hooliv.  

VÄLIMUS
Leanne on keskmist kasvu, 171cm pikk. Ta on saleda, ent siiski naiseliku kehaehitusega ning oma figuuri meeldib talle enda juures ka rõhutada'. Üldse meeldib talle oma välimuse eest hoolt kanda ning lohaka välimusega ei näe teda kunagi. Leanne'ile meeldib korrapärasus, ta ei kanna kunagi väga pidulikke riideid igapäevaselt ega igapäevaseid riided pidulikel üritustel. Riietub alati mugavalt, ent siiski naiselikult, kannab palju kleite, seelikuid ja kontsakingi. Lisaks jumaldab ta ehteid ning erinevaid aksessuaare. Juukseid kannab Leanne tavaliselt lahtiselt, mõnikord ka krunnis või hobusesabas.

PEREKOND
Isa Trevor Williams (60), ärimees, omab tuntud kasiinoketti, mille harud ulatuvad pea kõikidesse USA suurimatesse linnadesse. Oma äritegevusega on mees suuri rahahunnikuid kokku kogunud ning seetõttu ka oma perele alati parimat lubada saanud. Hoiab oma tütart kui silmatera ning on Leanne'i rahaliselt toetades juba praegu temast omaealiste hulgas ühe rikkaima naise teinud. Head suhted on isa ja tütre vahel vastastikused.
Ema Eleanore Williams (54), töötas varem koduõpetajana, ent viimastel aastatel on pühendunud oma pere ja kodu eest hoolitsemisele. Kui oma iseloomu on Leanne saanud isalt, siis välimuse on ta pärinud täielikult oma emalt. Ema ja tütre suhted on võrdlemisi head.
Poolvend Ian Williams (28), Trevor Williamsi ja tema eksnaise laps, kes on Leanne'ile täpselt nagu lihane vend. Saavad hästi läbi, kuigi esineb ka väiksemaid tülisid, mõnikord on Ian lihtsalt liiga kaitsev. Ian töötab ühes papa kasiinos, mis asub Los Angeles'es.


AJALUGU
JLeanne on kasvanud üles saades alati seda, mida hing ihaldanud on. Ta pole kunagi pidanud millestki puudust tundma ning see on asi, mida ta mitte kunagi oma elus muuta ei taha. Kuna naise vanemad olid enne tema sündi juba paar aastat abielus olnud, ei tea ta oma vanemate eelnevatest eludes suurt midagi. Leanne'i lapsepõlv möödus õnnelikult ning see on tema jaoks peamine. Teismelisena elas ta sarnaselt paljudele teistele noortele üle perioodi, kui ta palju pidutses ja vanematele peavalu valmistas, ent see läks siiiski kiiresti üle ning keskkooli lõpetas ta olles oma klassi üks parimatest. Täiskasvanuks saades sai Leanne ligipääsu oma pangakontole, kuhu paljude aastate jooksul kokkuvõttes isa küllaltki suure summa oli kandnud. Raha on Leanne alati armastanud ning samuti asju, mida selle eest sai, ent siiski ei jäänud ta niisama käed rüpes istuma, vaid läks kindla sihiga edasi ülikooli. Ülikoolis tutvus naine ühe endast aasta vanema noormehega, kellest sai tema esimene tõsiseltvõetav suhe. Suhe kestis kaks aastat, ent siis mindi üksmeelselt lahku. Enne ja pärast seda on Leanne'il veel üsna mitu suhet olnud, kuid need kõik on kestnud küllaltki lühikest aega.
2014. aasta lõpus oli tal veidi tõsisem suhe mehega, kes oma õiget palet näidates Leanne'i kallal tihti vägivalda kasutas, ent kes siiski hoidis naist enda juurest mitte minema jooksmast, kuna šantažeeris ning ähvardas teda. Ühel detsembrikuu õhtul, kui mees joobes olekus koju saabus, üritas ta Leanne'i kallal taas vägivalda kasutada. Õhtu lõppes sellega, et mees suri pussitamisest saadud haava tagajärjel, Leanne oli enesekaitseks meest surmavalt haavanud. Vähemalt nii oli hiljem dokumentidel kirjas. Naine ise ei mäleta juhtunust suurt midagi, kuigi teab, et sel õhtul oli ta mõlgutanud mõtteid mehe elu lõpetamisest. Kas ta tegi seda tol õhtul tahtlikult või mitte, seda ei tea naine siiani. Mehe omaksed küll esitasid talle süüdistuse, ent ta mõisteti siiski õigeks. Leanne ei tea, kas ka selles oli mängus tema isa suur rahakott või oligi ta päriselt juhtunu osas süütu. Õudusunenäod mehe tapmisest kummitavad naist mõnikord siiani, kuigi muidu üritab Leanne juhtunust üle olla. Kuna ajakirjanikele sai kõvasti makstud, ei leidnud juhtunud meedias kajastust ning vaid vähesed teavad, et Leanne on kunagi kellegi tapnud.


MUUD FAKTID
*Tegeles nooremana pea kümme aastat peotantsuga. Tantsimine on endiselt naise üks suurimaid kirgi.
*Armastab tervislikult süüa, kuigi ei oska ega taha ise üldse kokata. Enamasti einestab kuskil väljas või tellib toidu koju.
*Õppis ülikoolis rahvusvahelisi suhteid ning teab, et oma isa ettevõttes on tal töökoht alati kindlustatud. Hetkel tal aga tööle minemisega kiiret pole ja parema meelega naudib veel kohustustevaba elu. Ka Blue Lagoon Resorti tuli ta mõneks ajaks lihtsalt aega maha võtma ja puhkama.
*Omab juhilube ja sõidab ringi valge Porschega.
avatar
Leanne Crawford
Administraator

Posts : 37
Join date : 2015-08-07

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum