Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Valerie Rodgers

View previous topic View next topic Go down

Valerie Rodgers

Post by Valerie Rodgers on Tue Aug 11, 2015 12:41 pm

VALERIE AMANDA RODGERS


"Every wound will shape me, every scar will build my throne."

Hüüdnimed: Val, Amanda
Vanus: 22
Sünnipäev: 23/01/1993
Orientatsioon: Bi
Töökoht: Toateenindaja
Pildiohver: Amanda Hendrick


ISELOOM
Valerie on iseseisev ja sihikindel naine, kes teab, mida tahab, ja selle enamasti ka saab. Eesmärkide saavutamisel toetub ta eelkõige iseendale, jäädes teistest sõltumatuks. Ka minevikus on ta alati pidanud ise hakkama saama, mis on muutnud ta iseseisvaks, peaaegu üksikuks hundiks. Siiski ei ole naisega raske suhelda, sest ta on võimeline leidma igaühes midagi head ning on mõistlik ja hea kuulaja. Teda endasse kiinduma panna on aga raske, sest naine suhtub tõsise austusega vähestesse. Val on ratsionaalse mõtlemisega ega hõlju kogu aeg peaga pilvedes. Erinevalt paljudest ärahellitatud tšikkidest, on see brünetitar raske tööga harjunud. Hoolimata oma puudulikust haridusest, on naine elukogenud ja laia silmaringiga, mis teeb temast hea vestluspartneri.

VÄLIMUS
Valeriel on pikad tumepruunid, peaaegu mustad juuksed, ja sama värvi silmad, mida naisele meeldib musta silmapliiatsiga rõhutada. Naine on parajalt pruunika jumega, mitte päris lumivalguke. Vabal ajal riietub enamasti musta või tumedamatesse toonidesse, jälgides mugavust ja lihtsust. Väga üles lööb ennast harva.

PEREKOND
Isa - oli joodik, suri, kui Valerie oli kaheksateistkümnene. Ilmselt oli järjekordselt ennast purju kaaninud ja lämbus omaenda okse kätte. Val teda ei leinanud, pigem oli see talle kergendus, kuna mees oli pidevalt purjus, laamendas ja vägivallatses.

Ema - isik, keda Valerie pole kunagi emana võtnud. Põgenes pidevalt kodust, oma joodikust abikaasa ja tema vägivalla eest, jättes oma kaks tütart talle ohvriteks.

Õde Victoria - Valerie väike õde, praegu 18, peagi 19. Elab nüüdseks omaette elu, kuna on täisealine, kuid nad hoiavad Val'iga tihedalt kontakti ja saavad väga hästi läbi. Hoolivad üksteisest üle kõige.


AJALUGU
Nii kaua, kui Valerie mäletab, on tema isa olnud vägivaldne joodik ja ema lihtsalt mingi naine, kes neile kunagi ema eest ei olnud. Valerie proovis enda ja oma väikese õe ülalpidamiseks juba kooli kõrvalt raha teenida, mõnikord tuli ka varastada, muidu oleksid nad lihtsalt nälga jäänud. Amanda hoolis oma väikesest õekesest väga ning tegi kõik, et tollel oleks nii hea elu, kui selles olukorras võimalik. Kohe, kui põhikool lõpetatud, hankis neidis endale täiskohaga töö, gümnaasiumisse minemata. Kui Val sai täisealiseks, suri nende isa ning ema hakkas uusi mehi koju vedama. Val ja Victoria kolisid väikesesse kahetoalisesse korterisse mitte kuigi mainekas rajoonis, mida seal üürisid. Kui ka Victoria täisealiseks sai, otsustas ta minna ülikooli ja elab sealsetes õpilaselamutes. Valerie kandideeris Blue Lagoon Resorti toateenindajaks, kuhu ta ka tööle võeti.

MUUD FAKTID
*Suitsetab, kui on närvis, siiski üritab seda harjumust maha jätta.
*Omab mitmeid tätoveeringuid.
*Omab mõningaid arme, kuhu tema joodikust isa teda löönud on.
*Teeb vahel tööl ületunde, et rohkem teenida, ja vahel ka niisama kui vaja, sest sel töökohal makstakse tunduvalt paremini kui eelnevates, mistõttu ta seda väga vajab.
avatar
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum