Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat

Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

I'm not ashamed

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 4:34 pm

Alex ärkas üles, kui tundis, et päike ta peale paistis. Ta avas aeglaselt oma silmad ning samal ajal tekkis tal peavalu, mis tuletas talle eilset õhtut meelde. Alex tõusis istuli ja vaatas ringi ''Vähemalt ma suutsin hotelli tagasi jõuda.'' pomises ta ning ringutas. Ta läks voodist välja pesuruumi, võttis bokserid ära ja astus dušši alla, et pohmakat natuke leevendada.

OT: Valerie.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers on Tue Aug 11, 2015 6:41 pm

Valerie oli sel hommikul jälle varakult üleval, sest töö ootas. Ühtlasi teadis naine, et enamus külastajaid lähevad sel kellaajal hommikusöögile. Ta oli juba mitu tuba läbi käinud, kuni jõudis ukseni, mil seisis number 35. "Toateenindus," lausus naine kergelt uksele koputades, ja kui vastust ei tulnud, avas ta ukse, tuppa sisse astudes ja oma kärukest enda ees lükates. Val kirtsutas nina tuba täitva kerge alkoholileha peale. Naine kiirustas aknani ning avas selle, et värske õhk tuppa pääseks ja seda õhutaks. Brünetitar oli nii omas mullis, et ei pannud tähelegi õrna voolava vee sulinat, mida vannitoast läbi suletud ukse kuulda võis. Niisiis sammus ta voodi juurde, asudes voodipesu eemaldama, et see siis puhta vastu välja vahetada, ise samal ajal kergelt laulda ümisedes.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 7:03 pm

Alex sai ennast pestud ning astus dušši alt välja. Ta kuivatas ennast natuke ja pani siis rätiku oma puusade ümber. Korraks viskas ta ka pilgu peeglisse ja kui ta oli veendunud, et ta nägi hea välja, tuli ta dušši alt välja ja nägi toateenindajat ta voodit tegemas. Alex naeratas kavalalt ''Tere hommikust ka teilegi.'' sõnas ta ning nõjatus vastu seina ja jälgis neiu tegemist.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Tue Aug 11, 2015 7:19 pm

Valerie asus just voodile puhast lina laotama, kui kuulis vannitoa ust avanemas ning sulgumas ja tõstis pilgu, et näha poolalasti noormeest vastu seina nõjatumas. Naine võpatas silmnähtavalt mehe hääle peale, kuna see talle nii ootamatult tuli. Ta oli arvanud, et viibib toas üksi. "Tere hommikust," kogus Amanda end kiiresti, ajades end püsti, kuna oli ennist voodi kohale kummardanud. "Kas te soovite, et ma lahkuksin, või tohin ma teie toa lõpuni teha?" uuris naine oma teenindajakleiti siludes, proovides mitte vahtida mehe paljast ülakeha. Oli ju siiski ette nähtud, et ta koristab tubades siis, kui seal parajasti kedagi sees pole.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 7:33 pm

Alex kergitas neiu küsimuse peale kulme ''See on teie töö ju. Miks ma peaks seda takistama? Kui juba alustasite siis lõpetage.'' vastas Alex ta küsimusele ja võttis toas oleval diivanil istet. Alex'ile sobis see, et neidis koristas ta tuba, kui ta seal oli. Neiu oleks võinud koguaeg just siis koristada. ''Vabandust haisude pärast muide. Eile oli päris hull õhtu.'' vabandas Alex naeratades.

Last edited by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 10:11 pm; edited 1 time in total
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Tue Aug 11, 2015 8:21 pm

"Olgu, loodetavasti ma ei sega," kehitas Valerie õlgu. Kui ta mehele sellega ette ei jäänud, võis ta oma toimetusi jätkata. Noormehe järgmiste sõnade peale kergitas naine kulmu, asudes padjapüüre vahetama. "Peab teil äkki tihedamini linasid vahetama, või on siiamaani okei?" lausus ta aimatava sarkasmiga, ise muiates. Ei võinud teada, mis selles voodis toimus, kui mees selline peoloom oli, nagu ta Val'ile tundus.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 8:31 pm

Alexander raputas pead ning imetles neiu keha ''Kas te arvate, et ma pissin ikka veel voodisse?'' küsis Alex üllatunult, kui ta neiu küsimust kuulis. Alex ei toonud tavaliselt naisi enda hotelli tuppa, vaid jõudis nendega kõik tegemised väljaspool seda ka ära teha. ''Kui sa mõtled, et siin toimub tihti vahekordasi, siis usu mind, sa kuuleksid kui siin midagi sellist toimuks.'' ütles Alex muiates. Järsku ta enam ei teietanud toateenindajat. See tuli nii loomulikult.

Last edited by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 10:11 pm; edited 1 time in total
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Tue Aug 11, 2015 8:49 pm

Valerie kulmud kerkisid taas kõrgele, kui ta valjusti naerma puhkes. "Kui ma oleksin seda arvanud, oleks mul siis õigus olnud?" naeris ta õrritavalt. Naine sokutas teki uue tekikoti sisse ning laotas selle siis korralikult voodi peale. "Või nii?" muigas Val mehe poole vaatamata. Ta lootis, et tema seelik midagi liiga palju ei näita. Üldse ei olnud ta kunagi aru saanud, miks toateenindajad neid tobedaid kleite pidid kandma. "Arvad, et oled nii hea?" läks ka tema sujuvalt sinatamise peale üle.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Tue Aug 11, 2015 10:08 pm

Alex vaatas silmi kissitades toateenindajat ning otsustas selle teemaga mitte jätkata. Ta ajas ennast diivanilt püsti ja läks oma riidekapi juurde, avas selle ning võttis omale puhtad bokserid. Kuna ta enda keha ja oma genitaale ei häbenenud, võttis ta rätiku oma puusade ümbert ära ning pani bokserid jalga. Ta eeldas, et toateenindaja ei vaadanudki, mis ta tegi ''Kui just iga naine oma oigamisi ja orgasme teeselnud pole, siis jah arvan küll.'' noogutas Alex muiates.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Tue Aug 11, 2015 10:21 pm

Mehe samme kuuldes, tõstis Valerie korraks pilgu, millega teda saatis, ent taibates, mida too kohe tegema hakkab, pööras naine kähku pea ära, voodit korda sättides ja võttes siis käru pealt puhta rätiku, mille ta samuti voodi peale laotas. "Võib-olla sulle on lihtsalt kergesti rahuldatavad naised sattunud?" ei andnud Val alla. "Ja kui sa nendega siin neid asju ei tee, kus siis?" oli brünetitar uudishimulik. Ta raputas kergelt pead ning muigas. Miks ta üldse ühe külastajaga sellistest asjadest rääkis?
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Wed Aug 12, 2015 10:16 am

Alex kehitas õlgu ''Ei tea, ei usu.'' sõnas ta ning ei kavatsenudki midagi muud enam selga panna. ''Kas nende juures või siis seal, kus kohtusime.'' vastas Alex neiu küsimusele. Ta oli naisi hotelli ka varem toonud ''Muidugi on mul siin ka paar naist olnud. Lihtsalt kui väljas on juba isu midagi teha, siis siia ei hakka ju vedama.''
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Wed Aug 12, 2015 5:05 pm

Valerie kergitas taaskord kulmu. "Vahele ei karda jääda?" uuris ta, tühjendades mehe prügikasti sisu. "Oota," kortsutas naine kulmu, kui üks häiriv mõte talle pähe turgatas. "Nii et sa oled seda kuskil basseinis või kohas ka teinud?" pöördus ta noormehe poole, kuid oli sunnitud pea sama kiiresti ka ära pöörama, nähes meest kõigest bokserite väel. Val oleks tahtnud selle kohta mingi kommentaari teha, kuid tegemist oli siiski külastajaga, niisiis hoidis ta keele hammaste taga.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Wed Aug 12, 2015 5:16 pm

''Millega?'' ei saanud Alex aru. Alexander naeris toateenija küsimuse peale ''Ikka jah.'' noogutas ta. Alex'ile meeldis alati uusi asju proovida ja katsetada, nii et võis jah öelda, et ta on seda põhimõtteliselt igal pool teinud. Al kortsutas kulmu, kui neiu teda vaatas ja pööras kohe pilgu ära ''Miks sa mind vaadata ei taha? Kas sulle ei meeldi see vaatepilt?'' küsis Alex natuke solvunult.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Wed Aug 12, 2015 5:24 pm

"Avalikus kohas naiste panemisega," pööritas Val silmi. Võib-olla oli mees sellega juba harjunud? "Mida!?" protesteeris naine valjuhäälselt, noormehe sõnu kuuldes. "Vastik! Ma käin seal iga päev ujumas!" Amanda ei teadnud, kui tihti basseini puhastatakse ja seal vett vahetatakse, kuid lootis, et seda tehti tihti. Alexanderi küsimus pani naise taas kulmu kortsutama. "Sa oled poolalasti," tuletas ta meelde. "Ja peab mainima, et sa oled riidesse panemises kuradi aeglane."
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Wed Aug 12, 2015 5:34 pm

''Aa mis asja? Ega ma nii avalikult ka naisi ei pane.'' ütles Alex naerdes. Avalikkudes kohtades ju polnud alati inimesi. ''Sa mõtlesid selle hotelli basseini? Ei, seal pole ühtegi korda kedagi pannud. Ära põe.'' sõnas ta ning muigas neiu reaktsiooni peale. Nendel naistel oli ka vahepeal kodudes bassein, kellega tal on intiimsed suhted olnud, aga mitte igaühel. ''Kui sa iga päev basseinis ujumas käid, siis seal ju on ka poolalasti mehi ja mind on häbi vaadata?'' küsis Alex üllatunult. Veider neiu oli see toateenija. ''Miks ma peaks enda toas ennast riidesse panema? Siin on palav. Kui ma lõpuks välja otsustan minna, siis ma panen midagi selga.''
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Wed Aug 12, 2015 5:45 pm

"Tore," pobises Valerie veidi kohmakalt mehe sõnade peale, tundes oma reaktsiooni pärast veidi piinlikkust, kuigi välja ta seda näidata ei kavatsenud. "Parem oleks, ma küll ei tahaks leida sind kuskilt mingit naist panemas," kogus ta end kiiresti, käsi rinnal ristates. "Oled sa minibaarist midagi võtnud?" uuris Val, proovides teemat vahetada, kuid siis tuli Alex oma basseinijutuga. "Basseini ääres on teine asi!" vaidles naine vastu. "Kust mina pidin teadma, et sa tahadki mulle siin poolalasti poseerida?" Ta oli arvanud, et noormees soovib riidesse panna ja siis oli tema meelest ju elementaarne eemale vaadata.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Wed Aug 12, 2015 7:17 pm

Alex naeratas ''Tahaksid ise olla selle naise asemel?'' küsis ta flirtlikult ning pilgutas toateenijale silma. ''Muidugi olen.'' vastas Alex, kui neiu minibaari kohta küsis. Alex oli ju alkohoolik. Kui ta väljas joomas polnud, siis oma hotellitoas kindlasti oli. ''Ma ei teadnudki, et sa mu toas oled, nii et poolalasti sattusin ma su ette täiesti kogemata.'' vaidles ka Alex edasi.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Wed Aug 12, 2015 9:35 pm

Valerie põrnitses uskumatult meest. "Kuidas palun?" Kas noormees oli tõesti nii otse seda tema käest küsinud? "You wish," turtsatas naine siis, kuigi Alexander oli tegelikult kobe mees küll. Brünetitar noogutas ning kükitas minibaari ette, selle ust avades. "Mulle ei tundu, et sa praegugi väga riidesse panema kibeleksid," pööritas Val silmi, sarkasm hääles selgesti kuulda. Naine võttis nimekirja asjadest, mida minibaar endas sisaldama pidi, ning hakkas üles märkima neid, mida seal enam polnud, nagu tema töö ette nägi. "Päris kõvasti jood," pidi ta pobinal nentima.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Wed Aug 12, 2015 10:02 pm

Alex muigas jällegi neiu reaktsiooni peale ''Aa sul on kutt olemas. Selge.'' sõnas Alex, kuigi ta teadis, et see polnud põhjus miks neiu temaga magada ei tahtnud. ''Ma räägin, et palav on. Muidugi ei pane ma veel ennast riidesse.'' bokseritest piisas küll. Alex läks endale vett võtma ja kuuldes neidise kommentaari ta joomise kohta, Alex naeratas ''Ma loodan, et see saab tänaseks täidetud.'' ta ei hakanud eitama seda, et ta palju joob. See oli ju tõsi.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Wed Aug 12, 2015 10:13 pm

Valerie pilgutas üllatunult silmi, pilku hetkeks nimekirjalt tõstes. "Miks sa seda arvad?" uuris naine, väidet siiski täielikult ümber lükkamata. Tal oli paar lühemat suhet olnud küll, kuid need olid kestnud kõige rohkem paar kuud. Mehe järgmiste sõnade peale pööritas Val taas silmi. "No kui ma ümber pööran, eks ma võin siis su keha vaadata ka, et su ego väga haiget ei saaks," turtsatas ta. Noormees ilmselgelt ei häbenenud oma keha. Mitte et selleks oleks põhjust olnud ka. "Jah," noogutas naine siis. "Täna õhtul tulevad uued joogivarud ja küllap siis mõni teenijanna toob sulle ka uued joogid."
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Thu Aug 13, 2015 12:04 pm

''Ilmselgelt ei ole mul sinuga mingit võimalust, nii et selle põhjuseks peab olema see, et sul on kutt.'' sõnas Alex ning istus uuesti diivani peale ja võttis oma telefoni kätte. Ta ei mäletanud väga eilsest õhtust midagi, nii et äkki telefonis oli mingit infot selle kohta ''Sa ei pea vaatama, kui sa ei taha.'' ütles ta muiates ning avas telefonis albumi. Paar pilti seal oli isegi, aga ainult sellest, et ta käis baaris. ''Sina ei toogi?'' küsis Alex natuke kurva tooniga. Ta oleks tahtnud ikka neiut uuesti näha.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Thu Aug 13, 2015 12:18 pm

Valerie kergitas üllatunult kulmu. "Võimalust?" pöördus ta taas näoga mehe poole, ise kergelt muiates. Muidugi oli ta meelitatud, et Alexisugune nägus kutt temaga mingit võimalust soovis, kuid naine ei tahtnud lasta asjadel nii kiiresti areneda. Pealegi tundus mees talle rohkem üheöösuhete tüüpi, ja tema neisse üleliia hästi ei suhtunud. "Nojah, lihtsalt sulle teadmiseks, et oma kutti mul ei ole." Nüüd, kus noormees oma telefoni süvenenud oli, lasi Val oma pilgul ka veidi pikemalt mehe kehal peatuda. Siiski vaatas ta kiiresti üles, kui Alexi küsimust kuulis, mis teda südamest naerma ajas. "Võib-olla toon mina ka, jah," sõnas ta endiselt naerdes.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Thu Aug 13, 2015 12:23 pm

Alex kergitas segaduses oleva pilguga kulme ''Sulle meeldivad naised?'' otsis Alex uue põhjuse. Ta võttis telefonist lahti sõnumid ja leidis, et ta oli oma sõpradele sõnumeid saatnud, et nad talle järgi läheksid sinna baari. Ja midagi selle kohta, et ta oli kakluses olnud. Nüüd ta sai aru, kuidas ta hotelli tagasi sai. Alex pani telefoni enda kõrvale ja vaatas neiule otsa ''Ja mis su nimi on üldse? Kui võib seda teada.'' küsis Alex naeratades.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Valerie Rodgers on Thu Aug 13, 2015 12:47 pm

Valerie puhkes mehe segaduses ilmet nähes naerma, ise pead raputades. "Millest sa kõike seda järeldad?" uuris ta endiselt naerdes. "Kas ma oleks pidanud suga kohe voodisse ronima?" kergitas naine kulmu. Nii mõnigi naine oleks seda ilmselt teinud ka. Val sulges minibaari ning jäi hetkeks vaatama, kuidas noormees midagi oma telefonis toimetas, kuid suundus siis vannituppa, et seal kõik üle kontrollida. Ta seisatas ukselävel, veendudes juba sealt, et vetsupaberit ja seepi veel jätkus, kuid ei pööranud siiski kohe ümber, sest erinevalt elutoast, lõhnas vannitoas meeldivalt dušigeeli järele. "Valerie," vastas naine Alexi küsimusele oma eesnimega, lõpuks siiski ümber pöörates ja vastu uksepiita nõjatudes.
Valerie Rodgers
Toateenindaja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alexander Hulsey on Thu Aug 13, 2015 1:23 pm

''Kes rääkis voodisse ronimisest?'' küsis Alex üllatunult. Äkki ta tahtis lihtsalt välja minna Valerie'ga. ''Ma olen Alexander, aga kutsu Alex'iks.'' ütles ta ka enda nime. Ta täisnime on päris tüütu öelda. Alex nägi, et Val jäi vannitoa ukse juures seisma ning ta naeratas selle peale. Ta sai aru küll, et seal lõhnab paremini, kui elutoas. Al pigem mõtles, kuidas alkoholi haisud ikka veel toas on, kui aken on juba pikemat aega lahti olnud.
Alexander Hulsey

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics