Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

I'm not ashamed

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Thu Aug 13, 2015 6:32 pm

Valerie kohmetus mehe küsimuse peale veidi. "Ma ei tea, sa tundusid selline..." tunnistas ta, hääles kõlamas üllatus. "Mis võimalusest sa siis rääkisid, et sul seda ei ole?" kergitas naine kulme. Voodisse poleks ta Alexiga tõesti roninud, aga muud šansid polnud sugugi välistatud. "Alex," kordas Val mehe nime ja noogutas kergelt. Polnud kuigi raske nimi, nii et vast jääb meelde. "Mida sa eile õhtul tegid siis, et siin selline alkoholihais on?" uuris naine uudishimust.
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Fri Aug 14, 2015 10:19 am

''Ma mõtlesin lihtsalt minna kohtingule näiteks.'' põhjendas Alexander, mida ta mõtles võimaluse all. ''Käisin baaris. Sattusin väiksesse kaklusesse, kutsusin sõbrad järgi ja tulin siia tagasi.'' vastas Alex Val'i küsimusele. Tõenäoliselt jõi tuppa jõudes ka natuke, sest kuidas muud moodi ta tuppa alkoholi häis veel jõudis?
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Fri Aug 14, 2015 10:48 am

Valerie üks suunurk kerkis veidi ülespoole, kui ta Alexi vastust kuulis. "Ma võin sinuga välja tulla küll, aga mitte kohe kohtingule," muigas naine. Enne tahtis ta lihtsalt noormeest tundma õppida, ja selle nimel oli ta muidugi nõus mehega koos aega veetma. Tema kulm vajus aga veidi kortsu, kui Alexander talle oma eelmise õhtu sündmustest rääkis. "Kas see on sinu jaoks tavaline?" küsis ta imestunult, isegi veidi murelikult, pilk mehele kinnitatud.
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Fri Aug 14, 2015 11:42 am

Alex kortsutas kulmu ''Hea küll. Kõlab hästi.'' ta arvas, et naisega kahekesti välja minemine, on ka nagu kohting. Al kehitas õlgu ja muigas ''Ei ole. Ma kaklen väga harva. Need kutid eile baaris hakkasid minuga lampi tüli norima ja ma norisin vastu ja siis läks kakluseks.'' vastas Alex Val'i küsimusele. Nagu näha, oli Alex neile pähe teinud, sest tal polnud ühtegi haava ega sinikat.
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Fri Aug 14, 2015 11:59 am

"Millal sa mind siis välja viia tahad?" kergitas Valerie mehe suunas kulmu ja muigas. Talle tuli kergendusena, et Alex harva kaklustesse sattus. Naisele ei meeldinud vägivald ja kui ta mõtles, kuidas tema joodikust isa teda või tema õde vahel löönud oli, ei suutnud ta kujutada Alexanderit midagi sellist tegemas. "Kes võitis?" pidi Val siiski uudishimust uurima. "Ja ega keegi väga viga ei saanud?" lisas ta veidi tõsisema tooniga.
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Fri Aug 14, 2015 12:03 pm

''Oleneb millal sul vaba aega on. Minul on seda piisavalt.'' vastas Alex naeratades. Alex oli siin ju puhkusel. Tal oli koguaeg aega, et kuskile minna. ''No mina. Neid oli kaks ja mina, kes on mingi kribu, sain nendest jagu.'' ütles ta uhkelt. ''Nad said paar korda rusikaga vastu nägu ja panid plehku, nii et nendega on kõik korras.'' Alex naeratas, kui Val muret tundis sellest, et ega keegi viga ei saanud.
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Fri Aug 14, 2015 1:18 pm

"Mul kestab tööpäev kella üheksani, peale seda olen ma vaba," naeratas Valerie. Kui just ületunde polnud vaja teha, selle pakkumise oleks naine pidanud vastu võtma, et lisaraha teenida. Aga muidu oli ju praegu suvi ja õhtud mõnusad ja soojad. Val naeris selle uhke ilme üle, mis mehe näole ilmus, kui ta oma saavutusest rääkis. "Kribu?" muigas brünetitar sõna üle, mida Alex enda kohta oli kasutanud. Talle noormees küll sellist muljet ei jätnud.
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Sat Aug 15, 2015 9:16 am

"Sa oled nõus minema?" küsis Alexander üllatunud toonil üle. Ta arvas et Valerie polnud temast üldse huvitatud. Alexander noogutas "Nojah, ma ei ole ju kõige lihaselisem tüüp. Ma olen ikka päris kõhna." sõnas ta muiates ning vaatas oma käsi ja kõhtu.
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Sat Aug 15, 2015 10:44 am

"Ma ütlesin, et see pole kohting," tuletas Valerie meelde, mehe üllatunud tooni peale naeratades. Naise pilk libises tahtmatult Alexi kehale, kui too sellest rääkis. Tema meelest polnud sellel midagi viga, noormehel tundus olevat just selline keha, mida oleks olnud hea kallistada. "Ega need musklimäed ei olegi ilusad," avaldas Val oma arvamust. "Pealegi, sa oled tugev ju, kui sa neile kahele tüübile seal baaris ära tegid?"
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Sat Aug 15, 2015 2:24 pm

''Ma pole väitnud, et see on kohting.'' ütles Alex. Ta oli just sellepärast üllatunud, et neiu üldse temaga oli nõus välja minema. Alex jäi oma keha vaatama ning noogutas ''Jah, ma vist isegi olen.'' oli Alex Val'iga nõus ja vaatas talle naeratades otsa.
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Sat Aug 15, 2015 3:21 pm

"Mis selles siis nii imelikku on, et ma sinuga välja tulen?" kergitas Valerie kulmu. "Mul pole enamuste vabade õhtutega nagunii midagi tarka peale hakata." Naine naeris Alexi teise lause peale ning kui nende vahele hetkeline vaikus sigines, meenus teenijannale, et ta oli seal ju töö pärast. "Ma peaks vist minema hakkama nüüd. Töö ootab", naeratas ta vabandavalt. "Ma võin sulle oma numbri anda, kui sa annad mulle midagi, kuhu see üles kirjutada?"
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Sat Aug 15, 2015 3:29 pm

Al kehitas õlgu ''Ma ei teagi. Ah unusta ära.'' ütles ta muiates ja tõusis diivani pealt püsti, võttis telefoni kätte ja jalutas Val'i juurde. Ta andis telefoni Val'ile ''Kirjuta siia.'' pakkus Alex naeratades. Kuhu mujale ikka tänapäeval telefoni numbreid üles kirjutatakse? ''Ma helistan kindlasti.''
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Valerie Rodgers Sat Aug 15, 2015 5:40 pm

Valerie võttis mehe käest telefoni ja toksis sinna oma numbri, omanimelist kontakti ära salvestades. "Palun," sõnas ta, telefoni Alexanderile tagasi ulatades. Naine naeratas noormehe sõnade peale. "Jään ootama. Aga mitte enne üheksat siis." Ta kõndis oma käruni ja hakkas seda ukse poole lükkama. "Tsau," naeratas naine veel ukse peal, Alexi suunas viimast pilku saates, enne kui oma käru ees lükates toast väljus ja järgmise poole suundus.
Valerie Rodgers
Valerie Rodgers
Toateenindaja

Posts : 63
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Alexander Hulsey Sat Aug 15, 2015 7:21 pm

Alex saatis neiu ilusti toast välja ''Jah. Ma võtan kindlasti ühendust.'' ütles ta Val'ile naeratades. Ta lehvitas veel talle ning sulges siis ukse. Nüüd võis ta ennast riidesse ka panna.
Alexander Hulsey
Alexander Hulsey

Posts : 54
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I'm not ashamed - Page 2 Empty Re: I'm not ashamed

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum