Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Katrina Vincent

View previous topic View next topic Go down

Katrina Vincent

Post by Katrina Vincent on Tue Aug 11, 2015 11:19 pm

KATRINA ELEANOR VINCENT


"All work and no play, that sounds like no fun."

Hüüdnimed: Kat, Mushroom (seeneke)
Vanus: 22
Sünnipäev: 2/01/1993
Orientatsioon: Hetero
Pildiohver: Hayden Panettiere


ISELOOM
Katrina on üles kasvanud keskmise rikkusega peres, seega kõik elus ei ole talle tulnud justkui hõbekandikul. Ta on näinud palju tööd ja vaeva, et olla positsioonis, kus ta hetkel on ja see teeb ta vägagi sihikindlaks. Naine ei anna alla enne, kui on oma eesmärgi saavutanud. Nüüd, kus on tegu kuulsa näitlejannaga, suhtub ta elusse teistmoodi. Raha on jalaga segada ning kõik, mida ta tahab, tuleb talle kerge vaevaga ning seda on ta harjunud saama. Maine on tal enamvähem hea, sest tema pressiesindaja hoiab ära meediast kõik skandaalid, mis seal olla oleks võinud. See aga ei tähenda, et kõlakaid ei lendaks. Pidutsemas käib küll, aga peoloomaks teda õnneks ei peeta. Tal ei ole palju sõpru, sest kõik, kes temaga koos tahavad olla, tahavad temalt midagi saada ja Katrina leiab, et usaldada ei tasu praktiliselt kedagi. Vahel ka pisut dramaatiline, sest on vägagi kärsitu ja kipub halvimat kohe eeldama. Näitab ka välja, kui talle keegi ei meeldi või kellegagi mingi probleem on.

VÄLIMUS
Esimene asi, mis Katrina puhul silma jääb, on kindlasti tema pikkus. Nimelt, on neiu vaid 152 cm pikk ja sellest tulebki tema hüüdnimi Mushroom, mis on ka meedias laialt levinud. Muidu on neiu ilusate roheliste silmade, jumeka naha ja blondide juustega. Tema säravvalge naeratus võiks iga inimese päeva kaunimaks muuta. Tätoveeringuid on tal vaid üks ja see on kiri “Vivere Senza Rimpianti” selja peal: PILT

PEREKOND
Isa Douglas Vincent on investor ning tal on ka oma investeerimisbank.
Ema Dr. Marcia Armand on arst, kes töötab hetkel kuskil Lõuna-Ameerika vihmametsas asuvas külas, kus on väiksem haigla.
Poolvend Trevor Vincent (s. 1990), kes on isa esimesest abielust.


AJALUGU
Kasvas üles Malibu rannal asuvas armsas pisikeses rannamajakeses koos ema ja vanaemaga. Hea oli see, et rand oli kohe läheduses. Tema isa oli abielus juba siis, kui ta sündis, aga lahutuse äärel. Tema vanemad nõustusid Katrinat koos kasvatama, sest neiu oli vaid ühe lühidalt kestnud kuuma afääri tulemus. Väikese plikana ta nägi papsi palju, aga mida aastad edasi, seda võõramaks nad jäid. Ema aga õppis samaaegselt meditsiinikoolis, kui Katrinat kasvatas ja ühel hetkel tuli kätte aeg, mil teda kutsuti sõjapiirkonda tohterdama ja see oli hea võimalus, mida ei saanud käest lasta. Nii jäi Katrina vanaemaga kahekesi.
18-aastaselt, peale keskkooli lõppu ja olles terve elu tegelenud teatris näitlemisega, teadis Katrina, et tahab minna teleekraanidele ja isegi kinoekraanidele näitlema. Ta leidis endale talendiagentuuri, mis määras naisele agendi. Agent leidis aga talle mänedžeri ning palju prooviesinemisi. Näkkas ka ja teda kutsuti mängima väikseid külalisrolle. 21-aastaselt vedas naisel aga tohutult, sest ta sai osa ühes Marveli filmis, olles üks peategelastest. See tõstis tema nime maailmas esile. 2015. aasta algul sai ta osa ühes telesarjas, mille piloot filmiti LAs ja ABC tellis oma ekraanile 25-episoodilise hooaja. Sügisest peaks see eetris ilmuma. Võtted toimuvad Puerto Ricos, olgugi, et sarja enda tegevus toimub Hawaiil.


MUUD FAKTID
* Ta on kuulus näitlejanna. Hetkel toimuvad tema uue sarja võtted Puerto Ricos ja selle ajal viibi ta luksushotellis. Stuudiol on hotelliga leping, et stuudio maksab toa eest ja naine võib seal peatuda kuni märtsini, 2016, sest siis võtted lõppevad. Kui ta tahab seal edasi olla, peab ta välja käima raha omast taskust.
* Tulihingeline surfar ja ratsanik.


avatar
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum