Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Jay Anderson

View previous topic View next topic Go down

Jay Anderson

Post by James "Jay" Anderson on Wed Aug 12, 2015 12:38 am

JAMES MARCUS "JAY" ANDERSON


"Don't know where I'm going, I just keep on rowing, I just keep on pulling, gotta row..."

Hüüdnimed: Jay, Jamie
Vanus: 25
Sünnipäev: 23/01/1990
Orientatsioon: Hetero
Töökoht: Vetelpäästja
Pildiohver: Colton Haynes


ISELOOM
Juba lapsena oli Jay rõõmsameelne ja lahke poiss ning need omadused on talle ka hilisemas elus alles jäänud. See tähendab, et ta on positiivse ellusuhtumisega ning heatahtlik mees. Tüüp ei ela minevikus, vaid on arvamusel, et mis oli, see oli. Alati tuleb eluga edasi minna ja kõik halb unustada. Abivajajaid üritab mees alati aidata, seepärast sobib talle ka vetelpäästja töö päris hästi. Flirtimises on tüüp üsna osav, kuid naistega mängima ta ei kipu, sest Jay ei ole eriline mängur. Pigem annab naisele päris otseseid vihjeid, kui ta kellestki huvitatud on.

VÄLIMUS
Pikkust on Jayle antud üsna keskmiselt – ta on 180 sentimeetrit pikk. Kehaehituselt on kutt treenitud, sest teeb küllaltki palju sporti. Tema juuksed on helepruuni värvi, silmad sinised. Riietuselt mehel erilist stiili pole, pigem kannab ta seda, mis parasjagu puhas on, sest mingeid ekstrakoledaid riideid tema kapis niikuinii ei leidu. Igapäevaselt juhtub ta Jay ei põe, sest on teadlik, et näeb hea välja. 

PEREKOND
Isa Cameron Anderson (55), peab Texases endiselt oma rantšot ning on sellest teinud turismiettevõtte, mis talle aastas päris korraliku summa raha sisse toob.
Ema Jessica Anderson (54), endine ratsasportlane, treenib nüüd noori ja abistab oma meest rantšos.
Kaksikutest õed Layla ja Lydia (17), käivad praegu veel keskkoolis, saavad oma vanema vennaga hästi läbi ja hoiavad alati ühendust, ükskõik kus Jay ka parasjagu ei viibi.


AJALUGU
James sündis ja kasvas üles Texases, kus tema isa pidas päranduseks saadud rantšot. Tänu sellele õppis Jay varakult tegema kõiksugu töid, mis tegemist vajasid. James on alati olnud mõistliku ellusuhtumisega, mida on talle sisendanud tema vanemad, nii et ühtki hullu perioodi ega kahetsusväärseid tegusid tema elus olnud pole. Keskkoolis kuulus tüüp, nagu aimata võib, nohikute kampa, sest talle meeldis juba väiksena alati uusi asju teada saada ning see õpihimu ei kadunud tal ka suuremaks saades. Keskkooli lõpetas tüüp seega heade tulemustega. Edasi läks Jay LA-sse õppima ajakirjandust, nii üllatav kui see valik ka tema puhul pole, ning lõpetaski ülikooli kõigest aasta eest. Paar kuud töötas ta ka ühe väljaande juures, ent leidis siis, et see ei rahuldanud teda piisavalt ning otsustas sõita vahelduseks hoopis Kanadasse kaugetele sugulastele külla, et võtta ette üks eneseleidmise reis. Kanadas uusi paiku avastades leidis kutt aga, et reisimine meeldibki talle rohkem kui miski muu. Nii asuski tüüp pärast Kanada-reisi mööda USA-d ringi rändama, tehes aeg-ajalt juhutöid, et kuidagi ennast ära elatada.
Puerto Ricosse sattus tüüp ühe sõbra kaudu, kes oli seal reisil käinud ning kohta talle kiitis. Nii otsustas Jay samuti saart avastama minna ning koht hakkas talle nii palju meeldima, et ta otsustas endale mõneks ajaks töö leida. Töö leidiski ta Blue Lagoon Resortis vetelpäästjana, olles enne läbinud vastava koolituse. Nüüdseks on mees töötanud seal pea neli kuud.


MUUD FAKTID
*Tegeleb surfamisega ja armastab vahel niisama jalgpalli taguda.
*Unistab sellest, et kirjutab kunagi valmis mõne reisiraamatu omaenda kogemustest.
*Kui Jay liiga palju joob, võib ta ehk liiga kergelt ärrituda ning siis on ta varmas ka rusikaid käiku laskma. Seepärast üritab kutt alkoholiga pigem piiri pidada. Paar jooki pole siiski veel tema puhul probleemiks.
*Ülikoolis kolmandal kursusel olles kohtus ta Katrina-nimelise tüdrukuga, kellega peagi suhtesse astuti. Kuna Jay pühendus sel ajal aga rohkem õpingutele ja Katrina näitlejaks saamisele, siis polnud teineteise jaoks eriti aega ning nelja kuu pärast mindi lahku. Nüüd on mees muidugi teadlik, millise neiu ta käest lasi - on ta meedia vahendusel nii mõnigi kord neiu nime mainimas kuulnud. Ent mis oli, see jäägu minevikku.
avatar
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum