Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Jean Cooper

View previous topic View next topic Go down

Jean Cooper

Post by Jean Cooper on Wed Aug 12, 2015 4:19 pm

STEPHANIE JEAN COOPER


"You can't face the world if you're not being you."

Hüüdnimed: Coop, Jen
Vanus: 21
Sünnipäev: 28/01/1994
Orientatsioon: Hetero
Töökoht: Baaridaam, St Regis
Pildiohver: Taylor Momsen


ISELOOM
Jean on raske iseloomuga ning temaga on küllaltki keeruline suhelda. Talle meeldib inimestega manipuleerida ning teatud mõttes nendega mängida, seda kõike kas siis oma eesmärkide saavutamiseks või lihtsalt enda lõbustamiseks. Samas ärritub ta üsna kergelt ning kohe kindlasti on tüdruk pika vihaga. Samuti on ta enesekindel ning õppinud teiste arvamusest mitte hoolima. See võib kohati neiust üsnagi külma ja ülbe mulje jätta, aga tegelikult on see pigem mask, mille Coop on endale loonud. Ta vihkab võltse inimesi ning ta usub, et vastavalt käitudes hoiavad sellised inimesed temast ise eemale. Sellest võib ka järeldada, et Coop ei lase kõiki inimesi endale lähedale. Ta on kindel, et inimene peab aega võtma, et teist tundma õppida. Ka Jeani lähemalt tundma õppides võib veenduda, et neidis polegi tegelikult nii halb kui ta välja paistab. Neiu on tegelikult hooliv ning heatahtlik, mis puudutab talle lähedasi isikuid. Tõsi, samas on ta kohati ehk liiga põikpäine ja otsusekindel, aga see on talle lihtsalt omane. Heas seltskonnas olles ei hoia Jean ennast tagasi ning on valmis igasugusteks pöörasteks tegudeks. Võib ka öelda, et neidis naudib tähelepanu, olgu see siis hea või halb. 

VÄLIMUS
Coop on kehakujult üsna pikk ja sale. Tal on hele nahk, mis isegi päevitamisel kuigi palju pruunikamat tooni ei omanda. Silmad on neiul sinist värvi ning neid meeldib talle musta silmalaineriga rõhutada. Oma blonde juukseid kannab ta peaaegu alati lahtiselt, harva üles pandult. Riietuselt on tüdrukul välja kujunenud oma stiil ning nii mõnigi kord võib see teistele inimestele liiga šokeeriv tunduda. Igapäevaselt meeldib talle kanda laiasid t-särke, mida ta tihti kannab ka tuunika asemel, ning tuunikaid, et rõhutada oma pikki jalgu. Pidulikel puhkudel kannab ta enamasti lühikesi kleite, mis talle alati hästi istuvad. Lisaks kuuluvad Jeani garderoobi kõikvõimalike detailidega nahkjakid ning platvormkingad ja -saapad.

PEREKOND
Isa Jonathan Cooper (48), arhitekt ühes New Yorgi arhitektibüroos.
Ema Melanie Cooper (45), raamatupidaja samas firmas, kus tema abikaasa töötab.
Venna Noah Cooper (22), Jeanile kõige lähedasem inimene ja kui neiul mingi mure on, pöördub ta alati just vanema venna poole. Pärast ülikooli lõpetamist tuli õele Costa Ricasse järgi ning töötab nüüd vetelpäästjana Blue Lagoon Resortis.


AJALUGU
Jean ja tema vend sündisid ja kasvasid mõlemad Brooklynis, New Yorgis. Väiksena jõlkus Jean pidevalt oma vanema venna ja tema sõprade sabas, ilmselt seetõttu tunneb neiu nüüdki, et poistega on lihtsam suhelda kui tüdrukutega ning saab ka poistega paremini läbi. Keskkooli lõpetas Jean üsna kesiste tulemustega, sest oli hästi püsimatu ega suutnud kuidagi õpingutele keskenduda. Selle asemel tegeles saja muu hobiga, sealhulgas maalimisega, kitarrimänguga, jalgpalliga, surfamisega ning seegi pole veel kõik. Lisaks on Jean alati kõva pidutseja olnud. Otsustas pärast kooli lõpetamist siiski ülikooli edasi minna, õppis paar aastat graafilist disaini, ent jättis siis kooli pooleli, sest tundis, et peab seda tegema. Ühel päeval pärast oma kahekümnendat sünnipäeva sai sõbralt pakkumise sõita koos temaga Puerto Ricosse. Neiu haaras pakkumisest kinni ning läks sõbraga kaasa. Aasta jooksul käisid saare risti-rästi läbi, tehes vahepeal kuskil juhutöid. Lõpuks otsustas sõber tagasi koju pöörduda, ent Jean ei tahtnud veel lahkuda. Tema edasine teekond viis neidist hoopis hotelli nimega Blue Lagoon Resort, kus ta baaridaamina tööle sai. Nüüdseks on neiu seal töötanud umbes kolm kuud.

MUUD FAKTID
-Oskab autoga sõita, kuid juhilube ei oma.
-Vihkab vägivalda.
-On proovinud narkootikume, kuid neist hoiab nüüd suure kaarega eemale. Tarbib siiski aeg-ajalt alkoholi ning mõnikord harva suitsetab.
- Suhteid on Jeanil olnud mitmeid, kuid need on kõik olnud küllaltki lühikesed ning tavaliselt lõppenud katastroofiga. Seepärast on neidis võtnud endale pähe, et üksi on ka hea olla ning suhet ta ei otsi.
avatar
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum