Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

I need a drink

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Mon Aug 17, 2015 9:11 pm

Jean kuulas vaikides, kui Matt tema küsimusele vastas. Seda, et tüüp oli USA-st pärit, oli neidis eeldanudki. "Sa kavatsedki siis Puerto Ricosse jääda?" uuris neidis huvitatult. Mõnes mõttes teda ikka ju huvitas, et mis Mattil plaanis oli. "Mina kasvasin New Yorgis, aga pärast ülikooli pooleli jätmist tulin siia ja siin olen ma nüüd kolm kuud olnud...," rääkis Coop. Seda, kauaks ta ise veel sinna jääb, neidis ei teadnud.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Mon Aug 17, 2015 9:22 pm

''Praegu on selline plaan jah. Siin on ju nii ilus ja soe. Mõnus koht, kus elada.'' vastas Matt Jean'ile. Varsti paistis ka rand. ''Miks sa ülikooli pooleli jätsid?'' küsis Matthew üllatunult. Ega Matt parem polnud oma haridusega. Tema jõudis ainult keskkooli lõpetada ja kõik.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Mon Aug 17, 2015 9:59 pm

"Mulle meeldib siin ka," noogutas Jean. Samas meeldis neidisele reisida ka ning ei saa välistada, et ta mõne kuu pärast otsustab ikkagi edasi reisima minna. "Ma ei tea, mulle lihtsalt ei sobinud see eriala, mida ma õppisin. Tegelikult ei sobinud mulle vist üldse ülikoolielu," kehitas Coop õlgu. "Miks sa nii üllatunud oled? Sina siis lõpetasid ülikooli?" uuris neidis ja viis oma pilgu Mattile.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Tue Aug 18, 2015 10:27 am

"Mis eriala see oli siis?" küsis Matt muiates. Matt'ile poleks ka arvatavasti ülikoolielu sobinud "Ei jõudnudki sinna." ütles ta ausalt. See polnud mingi häbi asi tegelikult. Jean tundus selline inimene kes ei jätaks sellist tähtsat asja pooleli.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Tue Aug 18, 2015 3:19 pm

"Graafiline disain," vastas Jean Matti küsimusele. Kunst oli alati neiule meeldinud, ent ometi leidis ta pärast kaht aastat õpinguid, et ülikoolis käimine ei sobinud talle. Teda tõmbas hoopis lai maailm ja reisimine. "Keskkooli lõpetasid sa ära?" uuris tüdruk nagu muuseas. Kui nad olid veidi mööda ranna äärt edasi kõndinud, jäi Jean seisma ning võttis oma jalanõud ära, sest muidu läks liiv neisse sisse. "Lähme ujuma," pakkus Coop siis järgmisel hetkel, kui ta vee poole vaatas. See paistis nii kutsuv! Ujumisriided tal muidugi polnud, aga pesuväel oleks ka saanud minna. Või siis üldse riietega.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Tue Aug 18, 2015 4:19 pm

''Oh päris huvitav ju.'' arvas Matt selle eriala kohta, aga kui Jean'i see ei huvitanud enam, siis polnud hullu. ''Muidugi. Ega ma nii jobu ka pole.'' sõnas ta naerdes. Jean'i pakkumise peale, kergitas Matt kulme ''Ausalt? No davai.'' oli Matthew nõus ning võttis samuti oma jalanõud ära. Ta läks korraks vette jalgadega ''Vesi ei ole väga külm ka.'' ütles ta naeratades. Seegi hea, et vesi külm ei olnud. Õnneks Matt'il oli lihtne ujuma minna ja olgem ausad, tal poleks midagi olnud selle vastu, et seda paljalt teha.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Tue Aug 18, 2015 5:38 pm

"See, kui inimene kooli pooleli jätab, ei tee temast veel jobu. Samamoodi ei tee ülikooli mitte minemine ka kellestki jobu," mainis Jean kindlalt ning muigas. Jean oli keskkooli küllaltki vaevaliselt lõpetanud, ent praegu ta oma elu üle ei kurtnud. Samuti oli ta ülikooli pooleli jätnud. Kui Matthew nõustuski temaga ujuma minema, ilmus naeratus neidise huulile. Hetke mõelnud, otsustas Jean siiski riided selga jätta ning nii läks temagi esialgu jalgupidi vette. "Vesi on isegi päris soe, tule!" teatas ta ning haaras Matti käest kinni, et teda sügavamale vette tirida.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Tue Aug 18, 2015 5:55 pm

"Keskkool tuleks ikka igal inimesel ära lõpetada. Muidu on raske tööd leida." see oli Matt'i arvamus. Muidugi kui sul on mingi talent olemas siis on lihtne oma eluga midagi peale hakata. Kui Jean Matt'i sügavamale tiris, üritas ta paigal püsida. Tema kavatses ikka kuivade riietega jääda "Mina küll riietega ei tule!" ütles ta üllatunult ning vabastas end Jean'i haardest ja läks kaldale, et riidest lahti võtta.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Tue Aug 18, 2015 6:33 pm

"Selles võib sul õigus olla, et tööd on raskem leida," noogutas Coop, ent arvas siiski, et päris jobud need inimesed pole, kes keskkooli pooleli jätavad. Noh, mõned kindlasti olid ka, aga kõik ei pruukinud olla. "Hea küll!" pööritas Jean silmi ning lasi kuti käest lahti, ent viis siis oma pilgu Mattile. "Tuled siis alasti?" küsis neidis nagu muuseas. Kuna ta pilk oli Mattil, ei pannud Jean tähele, kui üks laine tuli. Järgmisel hetkel oli Coop juba peaaegu läbimärg, sest laine oli piisavalt kõrge, et üle tema puusade ulatuda. Kergelt enda üle naernud, leidis Jen, et enam polnud kindlasti mõtet riietest loobuda.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Wed Aug 19, 2015 9:09 am

Matt jättis ikka bokserid ka jalga ning kui Jean küsis, kas tüüp tulebki alasti siis Matt muigas ja raputas pead ''Seda sa kindlasti tahaksid jah?'' küsis ta ning jalutas vette tagasi. Jõudnud Jean'i juurde, võttis Matt talt käest kinni ja tiris teda sügavamale ''Miks sa kasvõi pesu väel ei tulnud vette?'' ei saanud Matthew aru. Lihtsalt oleks pidanud ilma pesuta pärast riides olema, mis ei olnud üldse hull.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Wed Aug 19, 2015 10:21 pm

"Mm, ma ei ütle, et ma seda tahaksin, aga mul lihtsalt poleks selle vastu midagi," pidi Jean muiates mainima, kui Matt talle küsimuse esitas. Kui noormees siis vette tagasi tuli ja nüüd ise neidist sügavamale tiris, läks Jean temaga kaasa. "Ma ei tea," kehitas Coop teise küsimuse peale õlgu. "Tundus nagu meeletu vaev hakata veel riidest lahti võtma, selleks et ujuma minna," arvas neiu. Ehk veidi mõtlematu, aga ega ta tagajärgedele eriti mõelnudki.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Thu Aug 20, 2015 1:10 pm

''Kas sa ujud siis alati riietega?'' küsis Matt naerdes ning lõpuks oli neil vesi peaaegu rindadeni. Matt lasi Jean'i käest lahti ja sukeldus vee alla, ujus Jean'i jalgade juurde ning haaras nendest kätega kinni, et Jean ka vee alla tõmmata.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Sun Aug 23, 2015 11:57 pm

"Ei," vastas Jean küsimusele päris ausalt. Tavaliselt ujus ta ikka bikiinid seljas, aga täna polnud ta neid endale kodus selga pannud, sest ei arvanud, et ta pärast tööd veel randa viitsib minna. Üksi poleks neidis ilmselt läinud ka. Vaevu jõudis Jean kopsud õhku täis hingata, enne kui Matt ta vee alla tõmbas. Nojah, juuksed saavad märjaks ja meik läheb laiali, aga väljas oli piisavalt pime, nii et ehk pole hiljem midagi väga näha. Vee all klammerdus Jen hetkeks Matthew' külge, sest see oli nii ootamatult tulnud, ent järgmisel hetkel lasi neidis kuti lahti ning ujus veidi eemale, enne kui uuesti pinnale tõusis ja siis tagasi Matti juurde läks.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Mon Aug 24, 2015 1:27 am

Matt üllatus, kui Jean ta külge klammerdus ning pettus, kui ta lahti lasi. Ta tõusis pinnale ja muigas "Pesu on liiga kallis, et selle väel täna ujuda?" kuigi pesu oli ka juba Jean'il märg, aga ikkagi oleks võinud neiu ju pesu väel vähemalt ujuma minna.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Tue Aug 25, 2015 1:32 pm

"Usu või ära usu, aga nende riiete all kannan ma tegelikult praegu ka pesu ja kui nii võtta, siis ujuna ma ikka, pesu seljas," mainis Jean muiates. Ujuda polnud tegelikult riietega ka halb, lihtsalt hiljem välja minnes võis ebamugav märgade riietega olla ning võis külm ka hakata.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Thu Aug 27, 2015 8:24 am

"Sul on õigus. Siis sa kannaksid pigem märgi riideid, kui märga pesu? Sa oleksid saanud veest välja tulles ju pesu ära võtta ja kuivad riided panna selga. Oleks palju mugavam sul nii olnud." arvas Matt naeratades ning lähenes aeglaselt Jean'ile. Matt saab pärast enda mingisuguse riide eseme talle anda, et ta väga ära ei külmuks. "Mul oli plaan veel kuskile sööma ka muidu minna." ütles ta oma plaani, mis vist enam ei täitu. Vaevalt Jean märgade riietega kuskile söögi kohta veel minna tahtis.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Thu Aug 27, 2015 11:58 pm

"Ma ju ütlesin, et ma ei mõelnud sellele. Vesi oli liiga kutsuv," muigas Jean õlgu kehitades ning kui Matt talle aeglaselt lähenes, ootas neidis, kuni tüüp piisavalt lähedal oli. Siis pritsis Jean teda lihtsalt kõvasti veega. "Öösel sööma? Märgade riietega pole vist hea mõte kuskile minna," leidis Jen. Ilmselt peetaks teda siis lihtsalt segaseks, et käib märgade riietega ringi. Samas oleks võinud kuti enda juurde kutsuda, aga võib-olla oleks see vale mulje jätnud..
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Fri Aug 28, 2015 1:09 am

"Hea küll. Jätan su selle teemaga rahule lõpuks." andis Matt alla. Matt karjus korraks, kui Jean teda pritsis. Ta ei oodanud seda ning ehmus siis. "Sa oled kohutav." ütles ta solvunult, aga ta ei olnud solvunud, lihtsalt teeskles. "Ma nõustun sinuga. Arvasin, et äkki mingil moel oled isegi nõus minema." Jean ei olnudki nii bad ass, kui Matt oli arvanud, aga Matt'ile ikka meeldis ta. Matt mõtles siis mingi muu mooduse "Mu tuppa tahad tulla? Saaksime sinna mingi söögi tellida." pakkus ta, kuigi imelik oleks Jean'il oma töökohta minna, aga see polnud ju ta töökoht väga. Matt'i tuba oli baarist üsna kaugel.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Jean Cooper Fri Aug 28, 2015 1:22 am

"Tore," turtsatas Jean, kui Matt lubas ta antud teemaga rahule jätta. Neiu tõesti ei osanud kutile paremini selgitada, miks ta riietega vette oli roninud. Kui Matt teatas, et neiu oli kohutav, naeris Jen võidukalt. Sai aru küll, et noormees ei mõelnud seda tõsiselt. Samuti oli tüübi karjatus teda naerma ajanud. "Ma oleksin nõus minema küll, aga kujuta ette, päris ebamugav oleks märgade riietega kuskil istuda, nii et igale poole jääks minust loik järele," mainis neiu. "Sa võid siis juba minu juurde ka tulla. Ma elan isegi vist lähemal. Saaksin riided ära vahetada ja lubaksin su enda külmkapi kallale," pakkus neidis oma variandi ka välja. "Samas ma võin sinu tuppa ka tulla. Sinu valik," kehitas Coop õlgu.
Jean Cooper
Jean Cooper
Baaridaam, St Regis

Posts : 55
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Matthew Sullivan Fri Aug 28, 2015 4:07 am

"Ma oleks sulle oma riideid laenanud." ütles Matt oma lahenduse sellele, et Jean oleks kõikjale loigu jätnud. Nüüd mõtles Matt natuke, vee peal hõljudes. Mõnus oli isegi nii hilja ujuda, inimesi polnud ning tähine taevas tegi kõik ilusamaks ka. "Lähed sa homme ka tööle?" küsis Matt. Nad oleksid saanud siis koos minna tagasi hotelli. Matt'i juurde minna polnud siis mõtet, sest Jean'il pole seal ju töö jaoks vajalikke asju.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

I need a drink - Page 2 Empty Re: I need a drink

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum