Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Long time no see!

View previous topic View next topic Go down

Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Wed Aug 12, 2015 5:49 pm

Hotelli vetelpäästjate töögraafik oli paika pandud nii, et mõnel päeval pidi James patrullima veepargis, ent mõnel teisel päeval jälle rannal. Sel õhtupoolikul oli Jay kord rannas olla. Kuna hetkel oli kõik kontrolli all, istus mees lihtsalt rannavalve putkas, hoides binoklit enda käes, et aeg-ajalt sellega ümbrust vaadata ja teha kindlaks, ega mõni inimene vees hätta pole sattunud. Kui ta mõnd hädalist näinud oleks, oleks pidanud Jay kohe kõik vajaliku kaasa haarama ja inimest päästma ruttama. Täna polnud tal aga veel tekkinud vajadust seda teha, sest oli üllatavalt rahulik päev. Inimesed paistsid iseendaga hästi hakkama saavat. Kui Jamesil ühel hetkel istumisest villand sai, otsustas ta vahelduse mõttes minna ja pisut rannal ringi jalutada. Vetelpäästjate putkast väga kaugele ta siiski minna ei kavatsenud, lihtsalt igaks juhuks, kui teda vaja peaks minema. Oma binokli võttis noormees kaasa, sest ka rannal jalutamist võis patrullimisena ära kasutada. Kuna terve päev oli päikseline olnud, kandis Jay ainult ujumispükse, olles muidu palja ülakehaga, nagu enamus vetelpäästjaid ikka.

OT: Katrina!
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Wed Aug 12, 2015 7:58 pm

Katrina oli filmimise nelja aegu lõpetanud, aga selle eest oli ta ka viiest juba võtteplatsil olnud. Õhtu oli siiski noor, kui naine hotelli tagasi jõudis, ning ujuma oleks olnud mõnus minna, sest ilm oli kohutavalt palav ning jahe vesi võis seda asja pisut parandada. Naine pani oma juuksed hobusesabasse, et need ujumisel ette ei jääks. Kat pani oma valged bikiinid selga, nende peale suvise kleidi ning koos rätikuga läks randa. Ta võttis endale ühe päevitustooli, viskas kleidi ja rätiku sinna peale ning läks ujuma. Kaua ta vees polnudki, umbes viisteist minutit. Tagasi tulles istus ta päevitustoolile ja kuivatas end pisut, vaadates samaaegselt ümbrust. Õhtu kohta oli rannas ikka päris palju rahvast. Tema poole liikus eemalt üks tuttav kuju, binokkel käes. Kas see oli..? Ei või olla. Oligi. James. Tema kunagine kutt, kes on ainus, keda Katrina pole nende aastate jooksul unustada suutnud. Mida ta siin tegi? Naine viis pilgu mujale, et mitte pikalt vahtima jääda, ja teeskles, nagu poleks ta meest märganudki.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Wed Aug 12, 2015 8:44 pm

James sai umbes kümme minutit niisama ringi patrullida, ilma et ta mingit ohtlikku olukorda või üldse midagi märkaks. Lõpuks peatus mees aga seepärast, et oli silmanud üht tuttavat naisterahvast endast mõni meeter eemal. Tema ilme oli hetkeks päris üllatunud. Mida Katrina seal tegi? Nad polnud küll ühendust hoidnud, ent miskipärast tekkis mehel tunne, et ta oleks ikkagi pidanud teadma, et Katrina samuti Puerto Ricos oli. Kuna Jay nägi, et korraks vaatas neidis ka tema poole, ei kavatsenud mees teeselda, et polnud Katrinat näinud. Seega otsustas ta lähemale minna, unustamata siiski seda, et ta endiselt tööpostil oli. Aga ta lihtsalt ei saanud niisama mööda jalutada. "Tere, Katrina," tervitas Jay neidist, kui oli tema kuuldekauguses, ning hoidis oma pilku temal. Ei tea, kas naine üldse mäletas teda? Nad olid viimati teineteist näinud paar aastat tagasi...
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Wed Aug 12, 2015 8:53 pm

Katrina märkas silmanurgast, et ka Jay oli teda näinud. No see veel puuduks, kui kutt rääkima temaga tuleks. Ta ei oleks teadnud, mida teha või öelda üldse mehele. Nende lahkuminek ei olnud midagi hullu, pigem sõbralik, aga raske oli mehele tunnistada, kui palju ta Katrinale tähendas. Ja siiani tähendab. Kat kuivatas end pisut sealt, kust sai, ja siis pani rätiku päevitustooli korjale. Järgmisel hetkel oligi kuulda tuttavat häält tema läheduses. Katrina viis pilgu Jayle. "Tere," kostis neidis vastu, nagu tegu oleks võõraga. "Kas ma tean sind? Oled sa fänn?" uuris Katrina küsimusi, mida ta oleks ehk iga võõra käest küsinud, kes teda teretama tuleb.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Wed Aug 12, 2015 10:02 pm

James ei saanud eemalt aru, kas Katrina oli ta ära tundnud või mitte. Nende pilgud oli hetkeks kohtunud ning siis oli mees ehk pisut liiga kiiresti järeldanud, et naine oli ta ära tundnud... Kindel Jay selles tegelikult ju olla ei saanud. Ja kui ta naisega rääkima otsustas minna, saigi ta kinnitust hoopis sellele, et Katrina oli eluga ikka edasi läinud ja tema lihtsalt ära unustanud. Tuntus võis mõnikord inimestele nii mõjuda, jah... Kui mees oli esimesest üllatusest kiiresti üle saanud, manas ta näole pigem ükskõikse ilme. "Fänn, jah," noogutas ta, olles ilmselgelt pettunud. "Tahtsin teiega koos pilti teha, aga kui ma nüüd järele mõtlen, siis ei peaks kuulsust tema vabal ajal segama. Vabandust, kui tülitasin. Ma loodan, te naudite oma puhkust siin," üritas Jay nüüd kuidagi ennast välja rääkida. Kui Katrina teda ei mäletanud, ei kavatsenud James ka talle ennast meelde tuletama hakata.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Wed Aug 12, 2015 10:34 pm

Katrina ei suutnud välja mõelda loogilist seletust sellele, miks ta teeskles, et meest ära ei tundnud. Äkki ei tahtnud ta lihtsalt samamoodi haiget saada nagu neli aastat tagasi? Äkki oli mees oma eluga nii palju edasi liikunud, et tal oli keegi püsiv või ta oli hoopis kihlatud? Abielus? Sellele ei tahtnud Kat mõeldagi, taolised mõtted tegid ta lihtsalt rahutuks. Naisele ei jäänud märkamata mehe pettunud ilme. "Fännide heaks teeks ma kõike. Sa ei sega ja mul on aega piisavalt, et sinuga pilti teha," jätkas Katrina teesklusega. Oleks ta pidanud kohe välja ütlema, et mäletab meest? Nüüd tundus juba liiga hilja selleks.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Wed Aug 12, 2015 11:04 pm

Jamesil oli viimase nelja aasta jooksul päris mitu suhet olnud, ent kuigi kaua polnud ükski kestnud ning samuti polnud ta kellegagi veel kihluda jõudnud. Ja kui ta abielus oleks, siis kannaks mees abielusõrmust, aga seda tal sõrmes polnud. Kui Katrina tema käsi vaadanud oleks, oleks ta seda ilmselt märganud ka. Hetkeks oli Jayle jäänud mulje, et Katrina oligi muutunud või kuulsusest pimestatud, ent kui naine teatas, et fännide heaks oli ta valmis kõike tegema, ilmus isegi vaevumärgatav naeratus mehe huulile. Korraks oli ta ära tundnud selle tüdruku, kellesse ta veidi rohkem kui neli aastat tagasi ära oli armunud. Sellesse heatahtlikusse ja isetusse neiusse. Samas ei saanud Jay siiski üle sellest, et naine ei tundnud teda ära. Kuidas? Oli ta tõesti nii palju muutunud? Või oli lihtsalt Katrina tõepoolest muutunud? "Hea küll siis," kehitas James õlgu ning manas näole sunnitud naeratuse, enne kui taskust oma telefoni võttis ja siis Katrinale lähemale astus. Pannud esikaamera tööle, klõpsas ta peagi neist koos ühe pildi. "Eh, aitäh. Teiega oli meeldiv kohtuda," tänas Jay naist ning pannud telefoni tagasi taskusse, heitis Katrinale veel ühe pilgu, enne kui otsustas, et peaks vist naise rahule jätma. Nii astus ta mõned sammud eemale ning võttis oma binokli uuesti välja, et sellega korraks merele vaadata.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Thu Aug 13, 2015 3:48 am

Kui James naisele lähemale astus ja neist kahest koos pildi klõpsas, oli ka Katrina näol sunnitud naeratus. Ta oleks pidanud mehe tõtt rääkima, aga mis tehtud, see tehtud. "Pole tänu väärt," naeratas tüdruk ja märkas, kuidas Jay lahkuma hakkas. "Oota!" hüüdis Kat mehele, olles juba valmis tõde rääkima, aga tema suust tuli välja hoopiski vastupidine. "Meeldiv oli kohtuda tõepoolest, aga ma ei tea su nimegi," lausus Katrina. Ta oleks nii väga tahtnud teada, mida mees seal üldse tegi, aga seda pidi kuidagi ümber nurga uurima. Või siis lihtsalt otse küsima, kuigi see oleks Jamesile veidra mulje jätnud. "Oled sa ka siin puhkamas? Äkki oskad mõnda head kohta soovitada mulle kui turistile, kus peaks kindlasti enne lahkumist ära käima." Real smooth, Katrina.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Thu Aug 13, 2015 1:53 pm

Noh, vähemalt jääb Jamesile sellest pildist nüüd väike mälestus. Kui ta muidugi üldse tahab seda kunagi veel vaadata. Võib-olla peaks lihtsalt ise ka proovima unustada, et Katrina üldse kunagi tema elus oli? Jay oli päris üllatunud, kui naine tal oodata palus, kui mees tegelikult end juba minekule sättis. Hetkeks lootis tüüp, et ehk oli ta Katrinale ikkagi meenunud, kuid nii see siiski polnud. "Ma olen Jay," lausus James üsna mitte midagi ütleval toonil. Siiski silmitses ta teraselt neidu, kui talle oma nime mainis. Äkki meenub Katrinale siiski midagi? Ilmselt oli James loll, kui ikka veel seda lootis... "Tegelikult ma töötan siin," sõnas kutt, kui Katrina talle siis küsimusi esitama hakkas. Üllatav, et sellist kuulsust mingi suvalise vetelpäästja tegemised huvitasid. "Olete te juba San Juani vanalinnas käinud? Seda kohta tasub külastada. Päris uhke San Cristóbali kindlus jääb ka siit paari kilomeetri kaugusele, aga ma muidugi ei tea, mis teid huvitab," vastas Jay, järjepidevalt Katrinat teietades. Neiu oli ju kuulsus, olgugi et oli temast noorem. Ja fännina käitudes ei hakanud James teda sinatama.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Fri Aug 14, 2015 4:27 pm

Seda nime kuulda üle pika aja oli hea. Meeliülendav. Katrina mõistis, et Jay teda mäletas ja kutt oli üpriski löödud sellest, et naine teda ei mäletanud. Kui Jay oma nime mainis, Katrina näole ilmus rahulolev muie ja tema pilgust oli hetkeks näha, et ta mehe ära tundis. Kat oli siiski piisavalt hea näitleja, et seda teesklemismängu edasi mängida. "Meeldiv tutvuda, Jay. Kas ma eeldan õigesti, kui ütlen, et töötad vetelpäästjana?" küsis Katrina mehelt. Teda siiralt huvitas see, aga ta poleks midagi taolist võib-olla võõra käest küsinud. "Pole kumbagi veel külastanud. Aga kindlasti käin ära nii vanalinnas kui ka kindluses. Ma peatun siin päris pikka aega, seega jõuan terve saare läbi käia," vastas Katrina. "Aga aitäh sulle soovituste eest. Ma näen, et sa oled tööpostil. Ei hakka sind rohkem segama."
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Sat Aug 15, 2015 12:01 am

"Ma olen vetelpäästja," noogutas James Katrina küsimuse peale. Mehele hakkas pisut kahtlane tunduma see, kui huvitatud naine paistis temast olevat. Ent samas pidi tüüp endale mõttes korrutama, et ju püüdis Katrina fänni vastu lihtsalt kena olla... Kurat küll, kuidas sai Katrina Jay lihtsalt ära unustada? Jah, nad olid suhtes olnud neli aastat tagasi, aga kas neil polnud siis mitte ühtki ühist meeldejäävat mälestust? "Pole tänu väärt. Aitäh pildi eest," noogutas Jay naise viimaste sõnade peale ning pöörduski juba minekule... ent ei suutnud siiski minema minna ning selle asemel pöördus uuesti näitlejanna poole, silmitsedes uskumatult neidist. "Ahjaa, üks asi veel... sa tõesti absoluutselt ei mäleta mind, Katrina? Sest mina arvasin, et meie suhe ikka tähendas ka midagi," pahvatas mees selle välja, eriti midagi mõtlemata. Kõik või mitte midagi. Ta tahtis teada, mis Katrinaga juhtunud oli ja see oli ainus võimalus end sellele kuulsusele meelde tuletada. Nad ei pruugi ju rohkem teineteist näha... olgugi et naine pidi Puerto Ricosse kauemaks jääma.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Sat Aug 15, 2015 11:21 pm

Katrina poleks eales arvanud, et Jay kuhugi luksushotelli vetelpäästjana tööle asub. Ometigi õppis mees ju ajakirjandust, kui nad lahku läksid ning naine oli alati kindel olnud, et James'ist saab tuntud ajakirjanik. Tal on annet kirjutamises, Katrina arvates oleks mehest võinud kasvõi kirjanik saada. Tundub, et selline elu siis Jayle ei istunud, kui ta ära tuli. Kat vaid noogutas, kui mees kinnitas naisele, et ta vetelpäästjana töötab. Ta oli kindel, et Jay oli ära minemas ja sättis end päevitustoolile juba mugavasse asendisse, et päikest võtma hakata ning oli jõudnud silmadki sulgeda, kui järgmisel hetkel kuulis Jay häält. Ja sealt see tuligi. See, mida Katrina sisimas kartnud oli. Mees lihtsalt ei võinud sellel minna lasta. Teisalt tundis Kat ka kergendust, sest oli nende esmakohtumise üle pika aja sisuliselt perse keeranud sellega, et teeskles, et ta Jay'd ei mäleta. Katrina pidi taaskord oma silmad avama ja meest süümepiinadega silmitsema. "Anna andeks..." pomises ta. Polnud ju mõtet enam teeselda. "Sa ei kujuta ette, kui palju meie suhe mulle tähendas," lisas naine, "sellepärast ma arvasin, et on kergem teeselda, kui sa minu jaoks lihtsalt võõras oled. See lahkuminek tegi mulle haiget, Jay. Ma saan aru, see oli loll tegu, aga anna mulle andeks, palun."
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Sun Aug 16, 2015 5:45 pm

Kui James oma küsimuse esitanud oli, silmitses ta Katrina reageeringut sellele, ning pidi rahuloluga tunnistama, et naine ikkagi mäletas teda. Selle üle oli tüübil siiralt hea meel, aga samas ei meeldinud talle sugugi see, et Katrina teeselnud oli, et ei mäletanud teda. See oli nõme ja Jay oli päris pahane. Katrina oleks justkui temaga mänginud. Kui neidis vabandas, raputas James lihtsalt pead ning turtsatas rõõmutult. "Igatahes, braavo, Katrina! Sinust on tõepoolest suurepärane näitleja saanud. Teeskled sa praegu ka?" nõudis James. Ta poleks vist isegi üllatunud olnud, kui Katrina seda juttu, kui tähtis nende suhe talle olnud oli, tõsiselt poleks mõelnud. Isegi kui see tegi mehele haiget. Katrina oli ikka täiesti uskumatu. Teisalt jälle... miks Jay tema lollile teguviisile nii reageeris ja miks see teda nii väga ärritas? Seda ei teadnud Jay ise ka. "Peatud sa Blue Lagoon Resortis? Kui kaua veel?" tahtis Jay siis teada, kuigi tema toon oli pigem karm.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Sun Aug 16, 2015 6:51 pm

Katrina kortsutas kulmi Jay reageerimise peale. Ta polekski vist pidanud ootama, et mees tema vabanduse vastu võtaks, olgugi, et ta kaks korda oli juba vabandanud. Ta ei teadnud, kas oleks olnud targem lihtsalt minema kõndida või jääda ning veelkord vabandada ja end selgitada. Aga mida seal ikka enam selgitada oli? Kõik oli öeldud juba, mis vaja oli. Katrina tõusis püsti ja võttis oma rätiku kätte, et see kokku voltida. "Tead, kui sa mu vabandust vastu ei võta ja mind uskuda ei kavatse, siis lihtsalt mine," ütles Katrina ja pööritas silmi, eriates fakti, et mehe öeldu oli talle taaskord haiget teinud. Miks ta üldse vaevunud oli tõtt rääkima? "Blue Lagoon Resortis, jah. Ma olen päris kaua siin, nagu ütlesin, nimelt järgmise aasta märtsini," vastas naine Jay küsimusele, "suured vabandused, et sulle nii kauaks pean jalus olema." See oli ilmselgelt sarkasmiga mõeldud. Katrina pani oma kleidi tagasi selga, võttis rätiku kätte ja oli valmis tagasi hotelli poole sammuma. Tema päev oli rikutud.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Sun Aug 16, 2015 7:53 pm

James ei teadnud, kas oleks olnud parem, kui Katrina oleks edasi teeselnud, et neiu teda ei tundnud, või mitte. Mõlemad olukorrad olid halvad. Kui Jay ise oli enne plaaninud minema kõndida, siis nüüd tahtis ta just Katrinaga rääkida ja temalt aru pärida. Aga paistis, et hoopis neidis tahtis nüüd lahkuda. Üle Jamesi näo libises üllatunud ilme, kui ta kuulis, kui kauaks Katrina hotelli jääda plaanis. "Hotell on suur ja väga võimalik, et me ei puutugi nii palju kokku, isegi kui sa siia pooleks aastaks jääd," lausus Jay, andes mõista, et Katrina ei jää talle jalgu. Siis vaatas James, kuidas naine end riidesse pani. Paistis, et hakkabki kuhugi minema... Jay ohkas ning tõmbas käega läbi juuste. "Sa ei pea minema, Katrina. Las hoopis mina lähen. Sa oled hotelli külaline ja mina kui vetelpäästja ei peaks sinu olemist segama. Pealegi oled sa veel kuulsus," muigas Jay, kuigi siiski üsna rõõmutult. Aga tema äkiline pahameel hakkas vist sama ruttu lahtuma.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Katrina Vincent on Mon Aug 17, 2015 10:43 pm

"Võid ju loota," lausus Katrina mürgiselt. Ilmselgelt Jay ei tahtnud teda enam näha ega temast enam midagi kuulda, seega proovis ka Katrina endast parima anda, et mehele mitte jalgu jääda. Tuleb välja, et randa minemiseks peab siis kuhugi hotellist eemale minema, sest nii on ju parim võimalus James'i vältida. "Ma siiralt kahtlen, et siia randa üldse veel kunagi tulen, kuna sa siin töötad. Ja see, et ma kuulsus olen, ei anna mulle mingeid eeliseid," lausus neiu. Ta ei tahtnud seal niikuinii enam olla, miks ta oleks siis pidanud jääma? Enne minekut Katrina pöördus veelkord Jay poole: "Sind oli hea näha. Ma igatsesin sind." Tema toon oli seda öeldes pehme ja tundus, nagu seda tüli polekski olnud. Katrina pööras end ringi ja hakka hotelli poole jalutama. Vähemalt sai ujumas käidud, päike ei võta enam niikuinii hästi sellisel kellaajal.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by James "Jay" Anderson on Tue Aug 25, 2015 1:51 pm

Jay ei hakanud tagasi ajama, et ta lootis Katrinaga mitte väga palju hotellis kokku puutuda. Samas ei tahtnud ta kuidagi naist välja vihastada, kuigi selline mulje talle just jäi... "Ma ei tööta iga päev siin, nii et sa võid vabalt siin edasi käia. Ära ole naeruväärne," lausus Jay siis pead raputades ning hoidus silmi pööritamast. Kuulnud aga, et Katrina oli teda igatsenud, vaatas James lihtsalt naist, varjates heaga oma üllatust. See tähendab, Katrina oli ju just pika näitemängu maha pidanud ja nüüd teatas, et oli meest igatsenud? James oli ju teda ka igatsenud, kurat võtaks! Sellest olekski pidanud alustama... Eks James tundis ennast nüüd veidi süüdi ka, ent ometi lasi ta Katrinal lahkuda. Ehk kohtuvad nad siiski veel...

OT: Läbi
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

View user profile

Back to top Go down

Re: Long time no see!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum