Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Im fineee

View previous topic View next topic Go down

Im fineee

Post by London Hicks on Wed Aug 12, 2015 9:14 pm

London oli hommikul ärganud üllatavalt hea tujuga ning paistis, et täna oli isegi mõeldav mõne inimesega sotsialiseeruda. Et teada saada, kas õues on piisavalt soe, et ujuma minna läks London rõdule. Õues oli Londoni jaoks piisavalt palav, et ennast välibasseinis jahutada. Naine kõndis tuppa tagasi, sulgedes rõduukse enda taga. Oleks hea kui siia tagasi tulles oleks ruumi temperatuur jahedam kui õues. London ajas endale selga äsjaostetud lillelised bikiinid, nende peale tõmbas ta suvise ja siidise lillelise kleidi, jalga pani aga heleroosad baleriinad. Naine kõndis seejärel peegli ette ja punus enda punased juuksed pealaele krunni. Seejärel tegi ta endale õhkõrna veekindla meigi. London haaras öökapilt enda telefoni ja toa võtmed, voodilt võttis ta käeotsa ka rätiku ning väljus enda ajutisest kodust. Uks vajus ta järel ise lukku ning neidis võttis suuna veepargi poole. Sisebasseinis oleks saanud ka ujuda, kuid kuna Londonil polnud midagi selle vastu, et ujudes ka päikest saada sobis veepark veidi premini. Naine sõitis liftiga esimesele korrusele ja poetas enda võtme admistraatorile, kes selle naeratades vastu võttis.
Ta kõndis rahulikul sammul hoonest välja ning jalutas veidi hajameelselt ringi vaadates toolide poole. Enda õnnetuseks ta sinna aga ei jõudnud komistades iseenda otsa. London lendas vette, kuid enne seda pääses ta suust veel karjatus välja. Ujumine ununes sootuks.

OT: Noah. Anna andeks, et nii kaua aega läks Very Happy
avatar
London Hicks

Posts : 18
Join date : 2015-08-10

View user profile

Back to top Go down

Re: Im fineee

Post by Noah Cooper on Wed Aug 12, 2015 9:35 pm

Täna oli Noah kord olla sees valves. Jay oli rannas ning tema oli sees. Isiklikult eelistaks poiss olla rannas aga küll temagi sinna jõuab. Paari päeva pärast saab ta rannas valvata. Seal on küll raskem korda hoida aga siiski eelistab ta seda.
Tänane päev oli mehel möödunud rahulikult. Sees ei taha keegi tavaliselt ära uppuda ja seda ka ei tehta. Aga eks ikka juhtub ,et mõni väiksem laps vajab abi. Noah ei saa kunagi aru vanematest, kes jätavad väiksed lapsed järelvalveta ja siis on vihased, kui nende lastega midagi juhtub. Nagu hotell oleks süüdi. Noahl oli seljas ainult ujumis püksid sest nii väljas kui ka sees oli päris palav. Noah oli just valmis minema enda tavapärasele ringile aga ta kuulis karjet. See tuli basseinide juurest. Koheselt võttis mees joostest suuna sinnapoole kust ta oli kuulnud karjet. Jõudnud kohale nägi ta, et üks naine oli vette kukkunud. Cody isegi ei mõelnud vaid hüpas naisele kohe appi. Veidikese ajapärast saigi mees naise basseini väljast. "Kas te kuulete mind?" küsis mees naiselt ja otsis kontakti.
avatar
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

View user profile

Back to top Go down

Re: Im fineee

Post by London Hicks on Wed Aug 12, 2015 11:12 pm

London oli ennast peaaegu valmis pannud selleks, et upub ühte hotelli välibasseinidesse ära. Piinlik oli küll, kuid midagi teha ka ei andnud. Olles lootuse peaaegu kaotanud ehmus naine kui keegi ta rahmeldavale kehale käe ümber pani ja ta veest välja tõmbas. London ei heitnud enda päästja poole pilkugi vaid keeras ennast küljele ja köhis. Ta ei jõudnud vett just palju kurku tõmmata, kuid natuke siiski.
Naise telefon oli põhja vajunud ning rätik ulpis veepiiri ja põhja vahel.
Kui London enda hingamise uuesti normi sai keeras ta enda pilgu enda päästjale.
"Kuulen küll jah," vastas ta hääl kähe. London ajas ennast rohkem istuli ja tõmbas näpuga mööda nägu. Jumestuskreemi ja ripsmetušši segu jäi ta näpule. Neidis ohkas pahakspanevalt, lubati suure suuga, et see on veekindel. Nüüd ta oli seal nagu pandakaru.
avatar
London Hicks

Posts : 18
Join date : 2015-08-10

View user profile

Back to top Go down

Re: Im fineee

Post by Noah Cooper on Thu Aug 13, 2015 12:02 pm

London poleks kohe kindlasti sinna ära uppunud. Eriti siis, kui Noah valves oli, sest tema ei jätnud midagi nägemata ega andnud kunagi alla. Vajadusel oleks ta neidisele suust suhu hingamist teinud. Ta on siiski läbinud kõik vajalikud kursused ja kõik endale meelde jätnud. Selleks ajaks, kui mees oli naise välja saanud, oli basseini äärde kogunenud palju inimesi. Kõik tahtsid näha, mis toimus ja mis edasi saab. Cody ei imestaks, kui keegi neid hetkel ka filmiks. Siis on hiljem, mida teistele näidata.
Telefon oli naisel tõesti põhja vajunud, ning rätik ulpis veepeal. Küll need asjad naisele hiljem tagastatakse. Isegi, kui telefon tegelikult enam ei tööta. Noah vaatas murelikult naise poole ja ootas ka, et naine talle vastaks. Saanud oma vastuse küsis ta kohe uue:"Kuidas te ennast tunnete?". Kui neidis hakkas tõusma, toetas poiss teda koheselt.
avatar
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

View user profile

Back to top Go down

Re: Im fineee

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum