Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Sep 06, 2015 3:18 pm

Alexandra Redbird

View previous topic View next topic Go down

Alexandra Redbird

Post by Alex Redbird on Sat Aug 15, 2015 7:10 pm

ALEXANDRA MARIE "ALEX" REDBIRD


"My plan B is to become a superhero."

Hüüdnimed: Alex, Marie
Vanus: 18
Sünnipäev: 12/05/1997
Orientatsioon: Panseksuaalne
Pildiohver: Acacia Brinley


ISELOOM
Alex on üldiselt liigagi positiivne, kuid ei näe maailma siiski läbi roosade prillide. Tema maailmavaade on pigem nooruslik ning tüdruk ei plaani kunagi tavalist koduperenaist mängima hakata. Inimesi hindab eelkõige iseloomu, mitte välimuse järgi, kuid hea välimus on muidugi boonus. Ta on küll kasvanud rikkas perekonnas, kuid tema jaoks ei oma tähtsust inimeste puhul nende rahaline staatus. Naine ütleb alati otse, mida ta asjast arvab ning iialgi ei näe sa teda paanikas, kui siis tõesti kriitilises olukorras. Ta ei salli igavust ning tema elus peab alati toimuma midagi põnevat, kui ei toimu, leiab ta selle ise. Tüdruk armastab eelkõige reisida ning tema praegune eesmärk ongi avastada maailma ja iseennast. Neiu võitleb alati enda õigekspidamiste ja tunnete eest ning ei karda näidata välja hoolivust. Ta on vahel liigagi otsekohene ning ei keeruta niisama tühja. Ta armub kiiresti, kuid otseselt suhet veel ei otsi, vallalise elu sobib talle täiesti. Ära ei ütle ta ka heast peost ning eriti pirtsakas ta ka pole, kuigi seda temast oodatakse.

VÄLIMUS
Alex on veidi lühemat kasvu, täpsemalt 163 cm pikk. Ta jume on üldiselt kahvatu, kuid suvel võib teda siiski kerge päevitusega näha. Marie on küll kõhnemapoolne, kuid naiselikud kurvid tal siiski eksisteerivad. Tal on suured, lapselikud beebisinised silmad ja pikad tumedad ripsmed, mida siiski igal hommikul tumedamaks värvida tuleb. Naise juuksed on hetkel lühikesed ja loomulikku tumepruuni, peaaegu et musta tooni. Muidu meeldib talle oma välimusega katsetada, juuksevärvi muudab ta vähemalt korra kuus. Riiete poolest on neiul ühel päeval täiesti ükskõik, teisel päeval võib teda jällegi eriti läbimõeldud outfitis näha. Ehetega kipub liialdama.

PEREKOND
Ema Josephine Redbird, kes on tüüpiline trophy wife ning kelle ainus elueesmärk on olla teistest rajooni naistest parem.
Isa Fletcher Redbird, kohtunik, kelle suur sissetulek on pere ainus rahaallikas.
Õdesid-vendi Alexil pole, kuid üksiklapseks olemine pole neiu suhteid oma vanematega sugugi soojemaks teinud. Marie ei saa üldiselt oma perega läbi, peamiselt kuna nood ei toeta absoluutselt tema tõekspidamisi. Kohtub ta nendega nüüd vaid pühade ajal, kuna kauemaks vanemate seltskonda jäämine on tüdrukule lihtsalt talumatu.


AJALUGU
Alexandra sündis päikselises Floridas võrdlemisi rikkasse perekonda, kuid vanemaks saades tundis neidis ennast seal pidevalt musta lambana ja mitte kuuluvana. Seega võõrdus ta oma vanematest üsnagi noores eas ning leidis ühtsuse hoopis endavanustega. Ega ta vanemad tütre lähedust eriti ei otsinudki, peaasi see et ta alati üritustel kohal oleks ja perfektset peretütart mängiks. Seda ta tegigi, muud võimalust tal niikuinii polnud. Täisealiseks saades kolis tüdruk teise maailma otsa, sooja Austraaliasse, et ülikooli komponeerimist õppima minna. Gümnaasiumi lõpetas tüdruk heade hinnetega paar aastat varem, kui tema klassikaaslased. Praegu on ta siin Puerto Ricos suvevaheajal, kuna see on muutunud traditsiooniks tema seitsmendast sünnipäevast saati. Pärast suvevaheaega on naisel plaanis ümbermaailmareis, siis kavatseb ta oma õpingutega jätkata.

MUUD FAKTID
*Alex oskab mängida mitut pilli, sealjuures ka basskitarri ja trumme.
*Ta on alati soovinud kirjutada ja produtseerida muusikat, kuna enda häält ta väga huvitavaks ei pea.
*Naise viimane suhe oli 16-aastaselt, mis lõppes kui tema tüdruksõber teda pettis ja selle tõttu pole ta rohkem suhet otsinud.

avatar
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum