Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

Wench!

View previous topic View next topic Go down

Wench! Empty Wench!

Post by Grayson Rhett Lloyd Mon Aug 10, 2015 9:03 pm

Amanda oli Rhetti enda sviiti/korterisse/mu-vanematel-ei-ole-raha-mujale-panna-sellepärast-see-elukoht sisse lasknud. Terry oli täna õhtul suurepärases tujus, ta tööpäev oli just lõppenud ja mees sai teada, et ta ei olegi ühe naise raseduses süüdi. Arsti juures oli selgeks saanud, et naine oli lapseootel juba siis, kui nad Rhettiga magasid. "Nonii, tänane õhtu on minu kulul," ütles mees laial naeratusel Amandale, kiigutades rummipudelit enda käes. Ta oli lipsu lõdvemaks tõmmanud ja pintsak oli kabinetti jäänud. "Kus su loodrist vanem vend on?" uuris ta järgmisena, mesimagus naeratus muutumas kuratlikuks.
OT: Amanda ja Chris
Grayson Rhett Lloyd
Grayson Rhett Lloyd
Turvaülem

Posts : 32
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Amanda Garcia Mon Aug 10, 2015 9:46 pm

Õhtul pärast tööd jäi Amanda sviiti, kus ta enda riided mugava musta T-särgi ja lühikeste pükste vastu vahetas. Vahepeal saabus muidugi Rhett, kes oli justkui mingi päästeingel, kes neiu igavusest enda rummipudeliga päästis. "Ära küsi, ma ei tea," vastas neiu, tõmmates käega läbi enda paksude tumedate juuste, tumedate silmade pilk mehel. "Võin ma ka teada, miks sa täna niimoodi särad?" uuris Mandy.


Last edited by Amanda Garcia on Mon Aug 10, 2015 10:37 pm; edited 1 time in total
Amanda Garcia
Amanda Garcia
Hotelli administraator

Posts : 14
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Grayson Rhett Lloyd Mon Aug 10, 2015 9:48 pm

Mees pani pudeli diivanilauale ja võttis kapist klaasid. "Jood ka?" uuris ta tüdrukult ning keeras siis pudelilt korgi maha. "Üks eit üritas väita, et ma panin ta paksuks, aga selgus, et tal oli juba enne mind kukkel ahjus," lausus mees laial muigel. Elu oli jälle ilus. "Nüüd saan ma sinuga hoopis pere mängida," lausus mees silmapilgutuse ja kelmika naeratusega. Ta maandus diivanile ja jättis pudeli lauale, et siis käed diivani seljatoele toetada.
Grayson Rhett Lloyd
Grayson Rhett Lloyd
Turvaülem

Posts : 32
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Amanda Garcia Mon Aug 10, 2015 10:07 pm

"Sa veel küsid, kui ise pudeliga sisse sajad," turtsatas Amanda. Tema küll vesise suuga pealt ei vaataks, kuidas Rhett oma rummi üksi lammutab. Sharing is caring. "Ma pole sellistest eitedest ausalt öeldes kunagi aru saanud," kehitas Mandy enda õlgu. "Ja kui sa minuga pere tahad mängida, siis teeme nii, et kähmakat ei tule," lisas tüdruk. Ta oli veel kaugeltki liiga noor, et mõnda väikest vääksu enda kätel hoida.
Amanda Garcia
Amanda Garcia
Hotelli administraator

Posts : 14
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Grayson Rhett Lloyd Mon Aug 10, 2015 10:15 pm

Mees kallas rummi kahte klaasi ja kui ta oli diivanil rahulikult istunud, võttis ta ühe enda kätte. "Meie terviseks, musi," lausus ta rõõmsal häälel ja lõi enda klaasi naise omaga kokku. "Selge. Aga seks vähemalt neli korda nädalas ja ma luban, et ma viin su siis kolm korda nädalas välja," teatas Rhett järgmisena, lai muie huulil. Sellist huumorit sai ainult Mandyga teha.
Grayson Rhett Lloyd
Grayson Rhett Lloyd
Turvaülem

Posts : 32
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Amanda Garcia Mon Aug 10, 2015 10:25 pm

"Cheers!" lausus Mandy, kui oli ka enda klaasi haaranud ja seda Rhettiga kokku lõi. "We have a deal," naeris tüdruk ning jõi oma klaasist paar lonksu. "Ja kui sa mu välja viid, valin mina kohad," lisas ta.
Amanda Garcia
Amanda Garcia
Hotelli administraator

Posts : 14
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Christian Garcia Mon Aug 10, 2015 10:40 pm

Christian oli oma tööpäeva lõpetanud argipäeva kohta isegi vara, sest vahel istub ta oma paberitöös kümne-üheteistkümneni õhtul. Igatahes oleks olnud tark idee endale uus sekretär palgata, sest see praegune ei olnud kohe üldse abiks. Võib-olla uus oskaks tema graafiku normaalselt paika panna ja ta ei peaks töös niiviisi uppuma. Igatahes sai ta kabinetist normaalsel ajal minema ja polnudki kaugele minna, sest tema kodu asus ju samal korrusel. Villa uksest sisse astunud, jäi esimesena tema teele ette elutuba, kus ta nägi Amandat ja Graysoni päris lähestikku üksteisega vestlemas ning mõlemal oli klaas käes, mis olid täidetud ilmselt alkoholiga. "Mis siin toimub?" uuris Chris oma parima sõbra ja õe käest. Mitte mingil juhul ei lasknud ta Graysonil oma väikest õde sebida.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Grayson Rhett Lloyd Mon Aug 10, 2015 10:46 pm

Mees naeratas. "Selge, teeme nii," kinnitas ta Amandale. Vahepeal suutis nendega liituda ka Chris. "Chris, looder, arutasin su õega, kuidas meie tulevane kooselu hakkab välja nägema," teatas Rhett laial muigel. Ta lonksas rummi ja patsutas siis diivanile enda kõrval. "Tule ka siia istuma ja liitu sõjaplaani valmistamisel," lausus Grayson pärast rummilonksu. Kuradi hea kraam oli. Ega ta ilmaasjata nii kallis ei olnud. "Mis sul õhtul veel plaanis?" uuris ta semu käest.
Grayson Rhett Lloyd
Grayson Rhett Lloyd
Turvaülem

Posts : 32
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Amanda Garcia Mon Aug 10, 2015 10:48 pm

"Heeeey, Chris!" tervitas Mandy venda lärmakalt. Tore, et tema ka tööpostilt eemale sai, mitte ei veeda seal jumal teab kui pikki tunde. "Jah. Me plaanime Vegasesse sõita ja seal abielluda ka," kiitis neiu Rhetti plaani takka ning libistas oma sõrmed kuti juustesse, vaadates nüüd vennale otsa, et tema reaktsiooni oodata.
Amanda Garcia
Amanda Garcia
Hotelli administraator

Posts : 14
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Christian Garcia Mon Aug 10, 2015 10:55 pm

Chris oli hetkel liiga väsinud päevast, et ära taibada, et need kaks tegid ainult nalja. Tüüp võttis seda asja ikka tõsisemalt, sest oht oli ju alati olemas, et midagi võib juhtuda. "Oota, kas see on mingi nali praegu või?" küsis kutt. Tema toon oli tavalisest tõsisem ja kohati karm. Lõbustatud ta küll hetkel polnud. Christian märkas, et Rhett kutsus mehe enda kõrvale istuma, aga selle asemel ta ignoreeris seda kutset ja seisis seal, oodates vastust. "Ma ei tea veel. Pakud midagi, mis mu õde ei sisaldaks?"
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Grayson Rhett Lloyd Mon Aug 10, 2015 10:58 pm

Kui Chris ikka veel tõsine oli, ei saanud Grayson midagi muud teha, kui seda näitemängu edasi vedada. "Ei ole nali. Nüüd oleme sugulased ka, naisevend," teatas mees muigega ja kui Mandy sasis ta juukseid, tõmbas Gray neiu endale sülle istuma. "Lähme baari tšikke lantima? Sina oled see sõbralik ja mina see seksikas?" pakkus Terry laia muigega välja. Nad said kahekesi alati töö tehtud. Kõige ilusamad naised läksid just nendega koju.
Grayson Rhett Lloyd
Grayson Rhett Lloyd
Turvaülem

Posts : 32
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Christian Garcia Tue Aug 11, 2015 12:02 am

Kui see oleks nali olnud, siis see oleks väga sitt nali olnud. Aga kumbki neist ei kukkunud vabandama, ala see lihtsalt juhtus ja me oleme nii armunud ja mida iganes, pealegi nii Amanda kui ka Graysoni poolt ta sellist armastuslugu ei usuks. Seega hakkas Chris naerma, sest mõistis, et need kaks lihtsalt teevad tema kulul nalja. "Kurat võtaks, te lollitate mind. Ma ei tea, kuidas ma saakski sellist asja uskuda. Eriti veel sinu puhul, Gray," naeris ta endiselt ning võttis sõbra kõrval istet. "Aga seriously tho, käpad eemale mu õest," lausus Christian nüüd tõsisemalt, sest ta oli siiski Amanda enda sülle istuma tõmmanud. "Davai, minugipoolest," oli Chris nõus, ent ei olnud kindel, kas naise sealt koju veab. Loomulikult oli tal ju võimalus endale uus voodisoojendaja nii leida.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Wench! Empty Re: Wench!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum