Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

Can you help me?

View previous topic View next topic Go down

Can you help me? Empty Can you help me?

Post by Christian Garcia Mon Aug 10, 2015 9:59 pm

Chris oli varahommikust saadik oma toolis istunud, paberitööga tegutsenud ja mitmeid pikki telefonikõnesid maha pidanud. Kui kell lõpuks lõuna poole liikus, sai ta viimaks püsti tõustud ja tundis, kuidas kael ja õlad olid kanged sellest tööst ja istumisest. Mees läks alla esimesele korrusele, kus oli massaažikeskus ja tervitas sealset administraatorit. Ta koputas ühele uksele, millel seisis silt Lilith Clinton ja avas ukse. "Hei. Ma tean, et praegu on lõuna, aga äkki saad mind oma graafikusse praegu sisse pigistada?" küsis Chris. Oma töötajatega oli ta sõbralik ja sina-tasandil. Nemad loomulikud teietasid, ehkki Christian ei pidanud seda vajalikuks. Ta astus kabinetti sisse ja jäi naise vastust ootama.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Mon Aug 10, 2015 10:24 pm

Lilithi graafik oli täna vägagi tihe. Nii kui ühega oli lõpetatud, tuli koheselt teine. Neidis ei saanud ennem puhkuski, kui tuli lõuna. Üks tema lemmikuid hetki tihedas päevas. Ta oli just valmis lahkuma, kui keegi tema uksele koputas. Lilith tahtis juba öelda, et ta ei teeninda hetkel kedagi aga, kui nägi ,et see on Christian muutis ta meelt. Oleks see olnud keegi teine poleks neidis nõus olnud aga, kui Christian seda palus siis miks mitte. "Hei, ikka saan," lausus neidis ning vaatas meest. "Võta siis riided seljast ja mine lauale," ütles Christina ning läks korraks eemale. Ta võttis rätiku, mille ta mehele peale paneb ja ühe õli pudeli. Nüüd tüdruk lõunale vist ei jõua aga sellest pole midagi.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Mon Aug 10, 2015 10:46 pm

Christian naeratas, kui Lilith nõustus teda aitama. "Mu kael ja õlad on kanged. Selg üleüldse," mainis ta igaks juhuks ära, mis mure tal üldse oli. Tüüp tegi nagu naine öelnud oli ja võttis ära kõigepealt pintsaku ja pani selle tooli seljatoele. Sinna pani ta ka oma lipsu, triiksärgi ja püksid. Kingad jättis tooli alla. Nüüd oli ta vaid bokserite väel - neid polnud mõtet hakata jalast kiskuma. Igatahes tegi Christian nii, nagu naine käskis ja pani end lauale pikali. "Kui sa lõunale minna tahad, siis võid oma järgmise kliendi ju tühistada või tema aja hilisemaks lükata," lausus Chris, kuna ta tundis pisut süümepiinu, et naine ei saanud tema pärast lõunatada.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Mon Aug 10, 2015 11:12 pm

Ta kuulis ka ära, mis mehel mureks. Kontoritöö põhjustab seda, kuna enamus aja istub mees laua taga ning töötab seal. Eriti liikumist ei toimu. Samal ajal, kui mees ennast lahti riietus, viis neidis enda pilgu korraks mehele. Tal on ikka vägagi treenitud keha. Kui Christian lauale pikali heitis pani neidis tema alakeha peale rätiku. Pole vaja, et see osa teda segaks. Nüüd ronis ka neidis ise laua peale ning toetus põlvede peale, mis olis mehe puusade kõrval. Ta tegi alati nii, sest see oli tema enda jaoks mugavam. Lilith valas enda käte peale natuke õli ning asus siis mehe selga masserima."Eks ma vaatan, mis teen. Võib-olla jõuan peale sind veel söömas kiiresti käija," arvas neidis. Ega ta kindel ei olnud, sest ta ei teadnud kui kaua tal läheb. "Ütle, kui sul peaks valus olema," lisas Christina veel juurde. Valu oli tegelikult hea aga kui see oli juba liiga valus ei olnud see enam nii hea.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Tue Aug 11, 2015 12:11 am

Christian oleks pakkunud, et viib naise ise sööma, aga see oleks kahtlase mulje jätnud inimestele. Mingeid kõlakaid polnud tal vaja, et ta oma töötajatega sebib. Kogu lõbu jäi tema jaoks väljapoole töökohta. "Mhmh," mõmises Christian vastuseks. Tema silmad olid hetkel suletud ja massaaž oli ikka kuradi hea. Sellel naisel olid maagilised käed. Ta tundis kohe, kuidas pinge tema kaelas ja õlgades vabaneb ning valu vaikselt kaob. "Mul on hea meel, et ma tasuta massaaže saan. Need kuluvad marjaks ära kiire tööpäeva keskel," mainis Chris. "Pealegi, sa oled oma töös väga hea."
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Tue Aug 11, 2015 11:20 am

Lilithil poleks selle vastu midagi olnud sest tema on harjunud, et ta kohta erinevaid kõlakaid räägitakse. Enamasti pole need tõesed olnud aga on olnud ka juhuseid, kus need on tõesed. Tüdruk naeratas, kui kuulis, et see mehele meeldib. Hetkel keskendus neidis mehe ülakehale ning masseeris tema õlgu ja kaela. "Sa võid alati tulla, kui tahad," alustas neidis oma juttu,"ma leiaksin sinu jaoks alati ühe vabaaja," lisas ta juurde. Christiani jaoks leiaks ta alati vabaaja, isegi kõige kiirema graafiku korral. "Kontoritöö võib kaelale ja seljale päris valulik olla. Muutkui istus ja istud ega liigu," arutas neidis ning jätkas oma tööd. Vaikselt liikus Lilith mehe alaselja poole ning hakkas sealt meest mudima.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Tue Aug 11, 2015 2:38 pm

"Pean meeles," lausus mees, nautides samaaegselt Lilithi poolt pakutud massaaži. See polnud midagi, mida ta niisama ütles, vaid ta kavatseski seda meeles pidada, et näitsik pakub talle massaaže iga kell, olenemata graafikust. "See on vaid siis, kui paberitöö üle pea kuhjub. Vahest on mul konverentsisaalides ja mujal kokkusaamised, vahest veedan üldse tunnikese tööajast golfi mängides," rääkis Christian oma tüüpilisest tööpäevast. Täna juhtus lihtsalt olema selline olukord, kus ta oli laua külge liimitud ja pidevalt pidi paberitööga tegelema.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Tue Aug 11, 2015 10:35 pm

Tore oleks. Siis saab neidis mehega palju aega veeta ja tema selga mudida. Lilithile see sobib. "Golfi mängides?" küsis neidis,"ma pole kunagi sellele mängule pihta saanud. Lihtsalt lööd kepiga palli," arvas tema. Parema meelega mängiks neidis jalgpalli või võrkpalli. Seal toimus palju rohkem liikumist ja see treenis keha paremini. "Ma ei suudaks teha ka kontoritööd," rääkis Lilith enda arvamusest. Christina käed liikusid mehe alaseljale, kuigi mees ei öelnud, et tal oleks sealt valutanud. Vahepeal liikusid käed ka Christiani mehe külgede poole.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Tue Aug 11, 2015 11:38 pm

Christian naeratas Lilithi arvamuse peale. Eks inimesed, kes pole kunagi golfi mänginud või polnud sellest vaimustuses, ei saanudki asja võlule pihta. "See on palju enamat. Nõuab kindlat asendit ja keskendumist. Pealegi on golfimäng hea aeg, mil ärikohtumised maha pidada," lausus Christian. Mees, kes suutis viia oma potentsiaalsed liitlased golfi mängima oli mees, keda saab võtta ka tõsiselt. Muidugi oli hea ärikohtumisi pidada ka alkoholi juuresolekul. "Õnneks pole iga päev ainult kontoritöö. Midagi vapustavat seal pole jah, massöörina pole sa millestki ilma jäänud."
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 12:28 pm

Võib-olla tõesti, Lilith polnud kunagi golfi mänginud, sest see pole teda huvitanud. "Siin hotellis töötades olen jah tähele pannud, et siin mängitakse palju golfi," ütles tüdruk naeratades. Kui sa tahad olla hea ärimees pead oskama ka golfi mängida muidu ei saa sa äritehinguid tehtud. Ja muigugi oli ka alkoholil suur roll. Mida rohkem alkoholi pakkusid seda parem. "Kui sul oleks igapäev kontoritöö, peaksid sa ming igapäev külastama," arvas Lilith. "Vahel ma mõtlen ikka, et oleks pidanud midagi muud õppima," tõdes tüdruk. Tööd, mis oleks rohkem raha sisse toonud. Mitte, et ta siin eriti raha ei saaks aga rohkem tahaks ikkagi. "Vähemalt on mul klientidega vedanud."
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Wed Aug 12, 2015 8:02 pm

"Meil on ühed parimad golfirajad tervel saarel, seega siia tullakse ka niisama mängima. Ärimeeste seas on golf ja alkohol tehingute tegemisel vägagi tuntud, aga neid kahte kokku ei tasu panna," rääkis Christian. "Võib-olla peaksingi. Aga ma teeks seda heameelega," vastas mees selle peale. Christian naeratas, kui Lilith mainis, et tal on klientidega vedanud. Mees mõistis, et ta mõtles vanimat Garciat selle all. "Mida sa muidu vabal ajal teed? Massöör sa ju 24/7 pole," huvitus Chris.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 8:19 pm

"Sellega ma olen kursis. Pean olema, kui siin töötan," lausus neidis. Eks ta pidigi olema, sest kui keegi juhtus küsima ja ta vastata ei osanud siis oli päris sandisti. Kuulnud mehe lauset hammustas neidis kergelt enda huult. "Mul oleks ka heameel, kui sa siin igapäev käiksid," ütles neidis ausalt. Ja tal oleks ka. Muidugi mõtles neidis Christiani peale. Arvatavasti tahaksid paljud olla Lilithi asemel ning meest masseerida. "Mulle meeldib sportida ja muusikaga tegeleda," vastas Lilith mehe küsimusele. Spordi jaoks tal küll väga palju aega ei ole aga siiski, kui ta leiab meeste ja töö kõrvalt aega siis ta ikka tegeleb spordiga.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Wed Aug 12, 2015 10:09 pm

"Sa pole ise kunagi golfi proovinud mängida?" uuris mees. Naine pidi ju kogemuse põhjal teadma, et talle mõni asi ei meeldi. Aga paljud on sellegipoolest eelarvamustega ja arvavad, et neile teatud asi ei sobi või ei meeldi. "Kas sul mitte liiga tihe graafik pole, et mind sinna igapäevaselt ära mahutada?" uuris Garcia, sest oli kursis sellega, kui palju kliente neil on. Sellest oli ju tingitud mehe üle pea kasvav paberitöö. "Sportida," kordas Chris, "mida täpsemalt teha sportimisega seoses?" Ta uuris, sest tegeles ise ka mitme spordialaga oma vabast ajast.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Thu Aug 13, 2015 12:52 pm

"Paar korda olen," ja see oli umbes kaks aastat tagasi. Siis sai ta aru, et tegelikult talle golf ei meeldi. Liiga igav tema jaoks. Neidis vajas midagi põnevamat ja huvitavamat. Näiteks meeldib talle teha langevarju hüppeid. Esimest korda proovin ta neid neli aastat tagasi ja sellest ajast on ta sellest vaimustuses. Peale seda on ta seda paar korda veel proovinud aga langevarju hüpe maksab palju ning neidisel ei ole raha, et koguaeg hüppamas käija. "Küll ma sinu jaoks ka aega leian," lausus neidis muiates. Isegi kõige tihedama graafiku korral leiaks ta mehe jaoks aega. "Jep, sportida," kinnitas Lilith,"mulle meeldib joosta, mängida jalgpalli ja surfata," lausus neidis enda huvialad. "Ameerika jalgpalli oleks ka äge mängida aga see on natuke liiga karm minu jaoks," lisas Lilith naeratusega juurde.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Sat Aug 15, 2015 7:05 pm

"Nojah, paari korraga saab ära otsustatud küll, kas meeldib või mitte. Isegi esimese korraga," lausus mees. Tema oli sellest kohe algul vaimustuses olnud, isegi enne mängima hakkamist. "Tiheda graafiku korral olen nõus sind pooleks tunniks peale tööpäeva tüütama. Võin maksta isegi nende kordade eest," pakkus Chris. Täna ootas teda lihtsalt terve päev paberitöö ja ta ei jaksanud õhtuni oodata. "Kuidas oleks, kui ma viin su peale massaaži lõunale? Minu kulul," sõnas mees. Christian oleks neiu loomulikult kuhugi hotellist välja viinud, oma töötajate silmade all talle lõunatada ei meeldi. "Ma käin iga varahommik jooksmas. Surfata ja jalkat mängida meeldib ka. Hoki on üks mu lemmiktegevusi," loetles Christian endale meeldivaid spordialasid. "Ameerika jalgpall oleks tõepoolest pisut karm sulle."
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Sun Aug 16, 2015 12:18 pm

"Saab tõesti," nõustus neidis. Mõne üksikus tegevusega võib olla nii, et pead seda tegema mitu korda, et mõista kas see meeldib sulle või ei. "Mulle sobib, et sa peale tööpäeva tuled," lausus neidis. Kui mees hakkaks käima lõuna pauside ajal oleks see veidike halvem, kuna siis ei jõuaks neidis sööma minna. Kuulnud mehe ettepanekut, neidis muigas. "Ma peaksin siis järgmise aja tühistama. Muidu sobiks küll," lausus Lilith. Küll sellele kliendile leitakse uus aeg. Aga kui nad oleksidki sööma läinud, oleks pidanud neidis enda riided ära vahetama. "Ma käiks ka aga mulle meeldib hommikuti kaua magada," sõnas neidis. Tavaliselt magas tüdruk nii kaua, kui tal võimalik oli. Ameerika jalgpall oleks tõesti karm, nagu oleks ka hoki."Mulle meeldib pigem hokit vaadata, kui mängida, sest ma ei oska uisutadagi," tunnistas Lilith.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Mon Aug 17, 2015 4:15 pm

"Tore, et sobib, kuigi ma su tööpäeva pikemaks venitan," muigas Christian. Ta ei hakanud uurima, kas neiu oleks nõus ka tema kodus vahel massaaži pakkuma, sest see oleks vist liiga kohatu olnud. "Sul hakkab järgmine aeg kohe peale lõunat?" uuris Chris. Vahel oli nii, et lõunajärgsed ajad olid vabad, et lõunat kauem nautida. Aga eriti suvehooajal olid kõikidel hotelli töölistel käed-jalad tööd täis. "Mulle meeldiks ka, aga vaba päevi mul suve jooksul pole ning pean niikuinii varakult tõusma. Pealegi annab hommikune jooks terveks päevaks hea energia," lausus mees. "Ma käisin noorena hokit mängimas vähest aega. Seal õppisin ära nii uisutamise kui ka mängu. Aga niisama uisutamine on ka tore, peaksid ära õppima." Kukkumine oli sellegipoolest valus.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Tue Aug 18, 2015 12:45 pm

Neidis ainult naeratas. Küsida võib ju ikka. Eks mees saaks siis teada, kas see oleks olnud kohatu või ei. "Mhm," lausus tüdruk ning noogutas pead, kuigi ega mees tema noogutust ei näinud. Täna oli vägagi tihe graafik. Aga kui mees Lilithi sööma viib, peab ta ühe aja siiski tühistama. "Mulle annab hea energia laengu üks tassitäis kanget kohvi," ütles Lilith. Ta ei jätnud ühtegi hommikut vahele ilma, et oleks kohvi joonud. See oli tema hommikune energia allikas. Lilith kuulas mehe juttu. "Üksinda ma seda küll õppida ei taha," tõdes Lil. Kuna selleks korraks oli massaaž lõppenud, ronis neidis laua pealt maha ning lausus mehele:"Tänaseks on kõik."
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Christian Garcia Tue Aug 18, 2015 11:53 pm

"Seljuhul võid talle ehk uut aega pakkuda? Peale seda, kui sul ametlik tööaeg läbi on? Kuna ma su lõuna pikemaks venitan, siis maksan ka topelt," lausus Christian. Ta oli mees, kes oma sõna pidas ja reeglid olid talle ka olulised. Üks reeglitest oli nimelt see, et ületundide eest makstakse topelt. "Sul on õigus, kohv on ka hea. Minu jaoks kohv ja hommikune jooks kombineeritult on parim algus päevale," sõnas Garcia. Enne jooks, siis kohv - parim kooslus üldse. "Küsimus on pigem selles, kas sa seda üldse tahaksid õppida?" uuris Christian muigega. Kui Lilith tema pealt maha ronis, tõusis ta lauale istukile ja seejärel püsti ning hakkas end riietama. "Vahetad enne riided ära, kui lähme?"
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

"Ma arvan ka seda," nõustus neidis mehega. Küll leiame talle uue aja. See, et Christian topelt maksab on väga helde. Kõik hotelli omanikud seda ei teeks. "Peaks ka hakkama hommikuti jooksmas käima," arutles neidis ja lubas endale, et kaalub seda. Äkki see aitab tal hommikuti paremini ärkvel püsida. "Võiks küll selgeks saada," lausus Lilith. Chris võiks talle ju seda õpetada võimis? Neidisele see meeldiks. Kui meed end riietama hakkas ei suutnud neidis pilku tema paljalt ülakehalt ära saada. Alles siis kui mees talle küsimuse esitas, tõstis ta enda pilgu. "Ikka vahetan. Kas me saame kusagil kokki või?"
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Can you help me? Empty Re: Can you help me?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum