Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajatLatest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 20 on Wed Jun 03, 2020 10:29 am

Puhkus võib alata..

View previous topic View next topic Go down

Puhkus võib alata.. Empty Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 1:43 pm

Täna õhtu oli neidisel vaba ning ta sai ennast lõdvaks lasta. Ka terve homne päev oli tal vaba, kuna ta võttis endale puhkuse üheks päevaks. Tal oli see õigus ning ta ka kasutas seda. Puhkus kulub kõigile ära, isegi kui see on lühikest aega.
Vabal õhtul otsustas neidis külastada Club Lazer'i. See oli üks tema lemmik paikasid, siin oli hea muusika, head joogid ja mis kõige tähtsam, ilusad mehed. Neid oli siisn jalaga segada ja veel rohkemgi. Lilith on siit nii mõengi kena mehe endale üheks ööks leidnud. Sellepärast suunduski neidis baari ning võttis istet leti taha. Ta tellis endale ühe joogi ning jäi siis paaris ringi vaatama. Seljas oli tal lühikse must ja liibuv kleit. Jalas olid tal mugavad aga seksikad kontsad ning juuksed oli ta lahti jätnud. Meigigia polnud ta väga pingutanud.

OT: Jay. Vabandust, et kaua läks selle teemaga.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Wed Aug 12, 2015 2:03 pm

OT: Ei ole hullu Smile

Kuna vetelpäästjad töötasid hotellis vahetustega, oli Jay graafik selline, et kolmapäeva õhtu oli tal vaba. Esialgu kavatses mees selle õhtu lihtsalt kodus veeta, ent kuskil üheksa ajal sai ta sõbrannalt kutse koos linna peale lantima minna. Noh, kui päris aus olla, siis Jayl just viitsimist polnud, aga sõpra ei saanud ju hädasse jätta, kui too just üksi minna ei tahtnud, ja nii otsustas ka Jay siis välja minna. Sihtkohaks sai neil Club Lazar, sest seal polnud kumbki lihtsalt ammu käinud. Klubis suundusid noored esmalt teisele korrusele, kus veidi koos tantsupõrandal oldi, kuni too sõbranna endale paar silmarõõmu juba leidis ning Jay siis alumisele korrusele baari otsustas minna. Baari jõudes tellis James endale kohe ühe alkohoolse, kuid siiski piisavalt lahja kokteili ning maksis selle eest, enne kui pilgu teistele leti ääres istujatele viis. Muidugi märkas mees Lilithit... kui see ikka oli Lilith? Nägi kõvasti teistsugusem välja. Kuna üksi Jay aga kauaks jääda ei viitsinudki, otsustas ta minna ja tolle Lilithi moodi neiu juurde istuda. Lähemale jõudes sai tüüp muidugi aru, et naine polnudki tema sõbranna teisik, vaid Lilith ise. "Hei, poleks arvanud, et sind täna siin kohtan," tervitas James neidist. "Näed hea välja," tegi ta Lilithile ka komplimendi. Ise kandis Jay lihtsalt teksaseid ja triiksärki, et veidigi viisakam välja näha.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 2:22 pm

Saanud enda joogi kätte, maksis neidis selle eest ning võttis esimese sõõmu. See oli üks tema lemmik kokteile ning ta ostis seda endale alati. Neidis nautis enda jooki ning uuris saalis ringi. Hetkel ei olnud siin ühtegi meest, keda Lilith endale tahaks. Tegelikult oli õhtu veel noor ja selle ajaga võib nii mõnigi mees enda tee siia leida. Veidike aega üksindust nautinud ilmus tema juurde üks mees. Christina juurde oli tulnud tema hea sõber Jay. "Poleks ka arvanud, et sind siin kohtan," lausus neidis naeratusega ning vaatas meest. "Ega sinulgi viga pole," kiitis naine meest. James oli üks meestest, kes võis ükskõik mis selga panna ja ikka väga hea välja näha. See oli ka põhjus, miks meeldis neidisele mehega koos aega veeta ja selle all ei mõelnud ta kohvikus käimist vaid midagi muud. Nende kahe vahel oli sõprus, mis tavaliselt lõppes voodis aga mingeid tundeid neil ei olnud.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Wed Aug 12, 2015 2:55 pm

Jay noogutas, sest olgugi et nad said hästi läbi ja kohtusid ka isegi üsna tihti, polnud nad ju täna kohtumist kokku leppinud ja seepärast oli juhuslik kokku juhtumine üllatav. "Ega sinulgi viga pole? Nalja teed? Ma olen jalustrabav," arvas Jay, olgugi et mõtles seda rohkem norivalt ja naljana. Endast nii heal arvamusel tüüp nüüd ka polnud. "Ootad sa kedagi või oledki üksi?" uuris James igaks juhuks, sest kui neidis kedagi tõepoolest ootas, ei tahtnud tema ette jääda. Samas oleks sellest kahju olnud, sest siis oleks James pidanud minema ja endale uue seltsilise leidma. Kui ta üldse sellisel juhul klubisse edasi jääks. Oodes vastust oma küsimusele, viis Jay hetkeks pilgu baarmenile, kes hetkel veel tema joogiga tegeles.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 3:16 pm

Kokku said nad tõesti üsna tihti. Vahel kohtusid nad isegi paar korda nädalas. Neile meeldis üskteise seltskond vägagi. Enamasti leppisid nad kokkusaamise tõesti kokku aga täna mitte, kuid siiski võib nende õhtu minna sama rada. "Okey, ma tunnistan, et sa näed jalustrabav välja," ütles Lilith ning muigas. Peale seda lonksas neidis enda jooki. "Sõltub," laustas tüdruk,"kui sa minuga aega edasi veedad siis ma ei oota kedagi.".Ning Lilith teadis, et Jay tahab temaga aega edasi veeta. Igaüks tahaks neidisega koos olla ja kui neidis oleks kellegagi koos ei oleks ta hetkel seal leti taga ega ootaks. Ta kas oleks koos mehega tantsuplatsil või kusagil mujal.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Wed Aug 12, 2015 3:34 pm

James turtsatas, kui suutis Lilithilt välja meelitada ülestunnistuse, et ta nägi jalustrabav välja. Ise ta seda muidugi tõsiselt mõelnud polnud, aga kui neiu päriselt nii arvas, siis mis seal ikka. Kuulnud vastust oma küsimusele, viis Jay oma pilgu Lilithile, olles kuulduga äärmiselt rahul. Lilithi seltskond oli tõepoolest meeldiv ja Jayl polnud midagi selle vastu, et oma ülejäänud õhtu neiuga veeta. Kui viimane seda muidugi tahtma peaks. "Sellisel juhul jään sinu juurde, sest koju oleks veidi vara minna, arvestades et ma jõudsin siia umbes pool tundi tagasi... kaua sa ise juba siin oled olnud?" arendas Jay vestlust. Peagi sai temagi oma joogi kätte ning mees võttis sellest siis kohe ka lonksu. Tantsuplatsil oli janu tekkinud. Hiljem kavatses tüüp muidugi ka Lilithi tantsuplatsile vedada.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 3:57 pm

Jay tegelikult nägi ka ülikena välja ning Lilith lihtsalt tunnistas seda. James on vist alati olnud see, kes ei kiida ennast eriti aga neidis on temale täielik vastand. Talle meeldib ennast kiita ja öelda, kui ilus ta on sest ta teab ,et ta seda ka on. Kui poiss pilgu temale pööras hammustas neidis kergelt enda huult. Miks ei peaks neidis James'i kohalolu mitte tahtma? "Pool tundi ja ikka veel polnud endale kaaslast leidnud?" lausus Lilith ning tegi kurva näo. Selle ajaga oleks neidis endale ikka kaaslase leidnud. "Mõned minutid ja juba olid sina platsis," ütles ta naeratusega. Chris oleks poisiga kasvõi kohe tantsima läinud, kui ta oleks seda palunud.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Wed Aug 12, 2015 4:43 pm

"Ma tulin tegelikult koos ühe sõbrannaga, kellel oli peotuju. Tantsisime temaga veidi, aga siis leidis ta endale mingid teised silmarõõmud ja mind saadeti minema," muigas Jason, kuigi liialdas ehk pisut. Nad olid sõbrannaga klubisse siiski tulnud selge arusaamaga, et õhtul lahkuvad nad niikuinii eraldi. James ei kahelnudki selles, et ka tema oleks võinud klubis oldud ajaga mõne silmarõõmu leida, kellega siis oma õhtu koos veeta, aga lantimiseks polnud täna nagu erilist tuju. Seepärast oligi hea, et ta Lilithiga kokku oli juhtunud. "Ma tulin siis õigel ajal," leidis mees, sest kui ta oleks veidi hiljem Lilithi seltskonda saabunud, oleks naine võib-olla juba kellegi teisega kuskil. Võtnud veel sõõmu oma joogist, asetas Jay klaasi lõpuks lauale. "Tantsida tahad?" pöördus ta siis neiu poole. Selleks pidid nad küll teisele korrusele minema, aga vahet polnud. Jay võib hiljem neidisele uue joogi ka osta.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 6:22 pm

"Kuidas ta võis küll su niimoodi üksi jätta?" ei saanud neidis aru ja oli imestunud. Tegelikult tegi ta aga nalja. Jay'ga sai koguaeg selliseid nalju tehtud, kuna poiss oli üks neist, kes sellest ka aru sai. Mõned ei saanud sellisest naljast üldse aru. Lilith lonksas vahepeal enda jooki, mis hakkas juba vaikselt lõppema. Varsti peab uue ostma. "Perfektne ajastu," nõustus neidis. Oleks mees tõesti paar minutit hiljem tulnud oleks neidis juba kellegi juures olnud. Ja siis oleks pidanud James üksinda jääma ning koju minema. "Ikka," oli neidis nõus ning pani ka enda klaasi lauale. Ega sinna eriti palju sisse enam jäänud. Lilith haaras mehe käesti ning suundus temaga teisele korrusele. Poole teepeal oli juba kuulda muusikat, mis seal mängis.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Wed Aug 12, 2015 8:31 pm

"Mul pole aimugi. See oli temast südametu," kurtis James ja vangutas pead, olgugi et ei mõelnud seda üldse tõsiselt. Ei kavatsenud tüüp ka mingit viha pidada, et sõbranna teise seltskonna oli leidnud. Pigem oli tal just hea meel. Neiu sõnade peale Jay noogutas. Nad polnud nüüd juba paar päeva Lilithiga teineteist näinud – ilmselt oli mõlemal kiire graafik –, nii et oli päris tore nüüd veidi koos aega veeta. Vähemalt James arvas nii. Kui Lilith tema tantsima kutsumisele jaatavalt vastas, lubas Jay enda huulile ühe naeratuse, enne kui ta püsti tõusis ning siis juba Lilithiga koos teisele korrusele läks. Seal leidsid noored kiiresti koha tantsuplatsil teiste tantsijate keskel.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 8:52 pm

"Tõesti südametu temast," nõustus neidis. Sellised need naised juba on. Südametut mõrrad. Ei olnud tõesti. Neidisel isiklikult oli tõesti kiire graafik olnud. Korraga oli hotelli nii palju inimesi tulnud ning enamus neist tahtsid ka, et neidis neid mudiks. Vahepeal ei jõudnud isegi sööma minna. Ka Lilith arvas, et on päris tore nüüd aega koos veeta. Jõudnud teisele korrusele leidsid nad tõesti endale kiiresti koha, kuna seal ei olnud üli palju inimesi. Mõnikord on siin klubis täiega palju inimesi nii,et ei mahu äragi. Aga seekord sain nad vabalt tantsida. Neidis oli Jay'le väga lähedal, talle meeldis mehe lähedus nii tantsides kui ka voodis olles.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Wed Aug 12, 2015 10:25 pm

James turtsatas, kui Lilith temaga nõustus. Sellega kavatses mees aga antud teema sinnapaika jätta. Vaevalt et ta täna üldse oma sõbrannaga enam kohtub. Aga homme uurib Jay kindlasti tema käest, kuidas siis õhtu ka möödus. Tantsuplatsil oli inimesi tõepoolest vähemaks jäänud, ent selle vastu polnud Jamesil midagi. Oligi lihtsalt natuke rohkem ruumi ennast liigutada. Ent olgugi et ruumi oli palju, nautis Jay Lilithiga võimalikult lähestikku olemist. Oma üht kätt hoidis ta neidise puusal ka. Noored veetsid tantsupõrandal umbes veerand tundi, kuni Jay tundis, et ehk aitab. "Tahad äkki veel midagi juua? Või lähme hingame katusel natuke värsket õhku?" kummardus noormees neidise poole, et temalt küsida, sest muusika oli muidu liiga vali.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Wed Aug 12, 2015 11:45 pm

Neidis vaid muigas sellepeale ja otsustas ka selle teema kõrvale jätta. Polnud vaja seda enam arutada. Ruumi võis ju palju olla aga siiski tahtis Lilith Jay lähedust tunda. Tüdruku käed olid algul mehe kaela taga aga siis hakkasid need vaikselt mööda tema keha ringi liikuma. Lõpuks väsis ka neidis, kuna tantsuplatsil muutus juba päris palavaks ning lämbeks. Kui mees käis kaks ideed välja lausus neidis:"Lähme katusele. Seal on hea privaatne.". Nad võtsid suuna katuse poole ja kui nad sinna jõudsid ütles Lilith:"Tead mida ma..me pole juba ammu teinud?". Tegelikult ei olnud see küsimus ja sellepärast surus neidis enda huuled vastu poisi omi.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Thu Aug 13, 2015 1:41 pm

James noogutas, kui Lilith tahtis katusele minna. See oleks ka mehe esimene valik olnud. Baaris olid nad enne juba käinud ning janu tegelikult enam polnudki. Pigem oleks James isegi tahtnud neiuga veidi privaatsemalt koos aega veeta. Katuseterrassile jõudmiseks pidid nad veel ühest trepist üles minema, ent peagi jõudsidki sinna. Lilithi sõnu kuuldes ilmus kaval naeratus Jay huulile. "Jah, mida siis?" küsis ta pisut õrritavalt, ent küsimusele vastamise asemel otsustas Lilith teda hoopis suudelda. Sellele oli James ka õhtu jooksul juba päris mitu korda mõelnud, seega suudles mees naist muidugi vastu, muutes selle suudluse hoobilt veidi kirglikumaks. Asetanud oma käed neiu puusadele, lükkas Jay Lilithi vastu terrassi metallist piiret.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Thu Aug 13, 2015 3:05 pm

Baaris oleks olnud liiga palju inimesi ning seal poleks olnud privaatsust, mis on siin katusel. Katusele jõudsid nad kiiresti, sest trepp ei olnud väga pikk. Ka Lilith naeratas kui Jay talle kavalalt naeratas. Kui mees teda vastu suudles, muutis neidis suudluse ahnemaks ja veelgi kirglikumaks. James oskas suudelda ja see meeldis Lilithile. Mees kes oskab suudelda on ka seksis hea. Kui mees enda käed neidise puusadele pani, viis tüdruk enda käed poisi kaela taha. Üks käsi hakkas Jay juukseid sasima ja teine käsi liikus mehe rinnale. Läbi särgi tundis Christina mehe lihaseid ja see erutas teda veelgi. Talle on alati Jay lihased meeldinud.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Thu Aug 13, 2015 4:01 pm

Jamesi arvates oli ka Lilith hea suudleja. See oli ilmselt ka üks põhjustest, miks neil kahel selline suhe oli tekkinud. Neid tõmbas teineteise poole, sest nad olid teatud mõttes sarnased. Ja seepärast võisid nad korduvalt koos ka magada, ilma et neil kummalgi teise vastu tunded tekiks. Nad lihtsalt oskasid koos olles aega hästi ära kasutada ning lõbutseda. Vahepeal katkestas James selle kirgliku suudluse, sest tundis, et õhust jäi väheks. Seega liikus ta vahepeal suudlustega neidise kaelale, olles veendundu, et naisele meeldis see, mis ta tegi. Mehe üks käsi oli endiselt naise puusal, teine liikus Lilithi reit mööda üles, kuni jõudis kleidiservani. "Ma pakuks, et lähme minu juurde. Aga hetkel tundub mulle, et ma elan liiga kaugel ja sinna jõudmine võtaks liiga kaua aega," mainis James vahepeal, kui Lilithi kaela suudlemise lõpetas ja siis uuesti naise huuli suudlema hakkas.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Thu Aug 13, 2015 4:48 pm

Jay ja Lilith täiendasid ühtteist ja neile mõlemale sobis, et neil on 'suhe'. Nad olid sõbrad, kes soojendasid vahetevahel üheteise voodeid. Ka neidis tundis, et õhu jääb väheseks ja kui Jay poleks ise suudlust lõpetanud, oleks ta seda ise peagi teinud. Lilith sulges silmad, kui mees hakkas tema kaela suudlema. Üks neidise nõrkuseid, mis oli tegelikult paljude naiste nõrkus. Nüüd hakkasid neidise mõlemad käed mööda mehe keha ringi liikuma. Üks naise käsi liikus mehe särgi alla ning jäi Jay puusale puhkama. "Ega minagi lähemal ela. Kuhu me siis lähme?" küsis Lilith ning suudles meest edasi. Kuhugi pidin nad minema aga kuhu?
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Thu Aug 13, 2015 9:49 pm

Hetkel olid Lilith ja James küll ainsad, kes katuseterrassil viibisid, nii üllatav kui see ka polnud. Iga kell võis keegi küll veel sinna saabuda, ent seniks kavatses vähemalt James seda privaatsust ära kasutada. Leidnud uuesti naise huuled üles, suudles Jay teda taas ahnelt. Pidi tõdema, et ka Lilithi puudutused panid meest teda veel rohkem tahtma. "Kuhu sina minna tahad? Siia vist jääda ei saa, iga hetk võib keegi tulla," lausus Jay Lilithi huulte vastas.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Thu Aug 13, 2015 10:12 pm

Aga see võis igal hetkel muutuda. Keegi võis neile peale sattuda ja see ei meeldiks neidisele väga. Lilithile meeldisid ahned ja kirglikud suudlused, need olid sada korda paremad, kui aeglased suudlused. Nad peaksid endale veelgi privaatsema koha leidma, kui nad tahtis rohkem üksteise puudutusi tunda. "Siin lähedal on üks väikene aga mugav motell," pakkus neidis välja ning vaatas Jay'd. See oli ka odav ning vajadusel saaks neidis selle eest maksta.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Fri Aug 14, 2015 11:39 pm

James suudles veel korra Lilithit, ent sai ise ka aru, et seal katuseterrassil polnud eriti hea kaugemale minna. "Selge, lähme sinna," lausus mees ning võttis taskust telefoni, et neile takso kutsuda. Peagi lahkusid noored klubist ning mõne minuti pärast olid motellis, mida Lilith silmas oli pidanud. Seal ajas Jay kiiresti asjad joonde, nii et nad endale toa said. Tuba asus kolmandal korrusel ning kui nad mõne aja pärast õige ukse juurde jõudsid, keeras James ukse lukust lahti ja lasi neiu enda ees tuppa. "Kuhu me jäimegi?" pöördus tüüp siis Lilithi poole, asetades enda käed neidise puusadele, enne kui uuesti teda suudles.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Sat Aug 15, 2015 11:45 am

Neidis noogutas, kui mees oli tema ideega nõus. Õnneks ei pidanud nad taksot kaua ootama ning peagi said nad taksosse istuda. Ka sõitma ei pidanud nad kaua, kuna motell oli siin lähedal. Motell ei olnud väga uhke aga siiski oli see mugav ja ilus motell. Mitte selline urgas nagu on mõned motellid. Samal ajal, kui Jay asjad korda ajas, ootas Lilith teda seal samas. Ta oli seal motellis ka varem olnud ja üksi asi polnud siin uus. Saanud endale toa, suundusid nad kolmandale korrusele, sest just sealt asus nende tuba. Lilith jalutas tuppa ning jäi ootama, et Jay panes ukse lukku. Teinud seda, tuli mees tema juurde ning tüdruk naeratas. Lilith ei jõudnud vastatagi, kui mees teda juba uuesti suudles. Neidis asetas enda käed mehe kaela juurde ning hakkas tema särki lahti nööpima.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Sun Aug 16, 2015 6:00 pm

Mingi ime läbi polnud Jay kunagi varem seal motellis käinud, olgugi et oli San Juanis juba üsna pikalt elanud. Noh, mõned kuud. Igatahes oli motell üsna korralik, olgugi et see meest eriti ei huvitanudki, sest arvas, et praegu pole aega eriti ringi vaadata. Kui ta ukse lukku oli pannud, pöörduski ta kohe Lilithi poole, et teda ahnelt suudelda. Lasknud seejärel neidisel oma särgi lahti nööpida, leidiski tema särk varsti koha kuskil põrandal. Samal ajal suunas James naist voodi poole, mis üsna toa keskel asus. Enne voodisse maandumist tõmbas Jay kleidi naise seljast ära. Siis maanduti voodis ning peagi jäid mõlemad oma viimastest riidehilpudest ka ilma ning said oma tegevusega pihta hakata.
XXX
Mõne aja pärast olid noored enne alustatu lõpule viinud ning lebasid nüüd voodis. "Kavatsed sa täna veel koju minna?" küsis Jay Lilithi poole vaadates. Põhimõtteliselt võiksid nad hommikuni sinna ka jääda, hotellituba oli neil niikuinii terveks ööks.

OT: Ma loodan, et on okei, et ma edasi kerisin aega Very Happy
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Mon Aug 17, 2015 11:09 am

Järelikult pole Jay'l olnud põhjust seda motelli külastada. Nüüd on ta seda teinud ja teab, et klubi lähedal on motell kuhu saab alati tulla. Ega jah, hetkel on ka paremaid asju teha, kui motelli hinnata. Näiteks Jay särgi eemaldamine. Peagi sai see ka tehtud. Varsti oli ka kadunud Lilithi kleit ning ei läinud palju aega mööda kui mõlemad olid täiesti alasti.

Mingi ajapärast olid nad tõesti lõpetanud ning neidis lebas voodis pikali ja toetas enda peal vastu poisi rinda. "Ma ei tea, meil veel aega on," alustas Lilith,"me ei pea kiirustama."

OT: On küll Smile
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by James "Jay" Anderson Tue Aug 18, 2015 3:27 pm

Jay pidi nõustuma sellega, et aega neil oli ning nad ei pidanud kiirustama. Kell oli vaevalt võib-olla üks, kuigi mees seda täpselt ei teadnud, sest tema telefon vedeles kuskil põrandal riiete juures. "Me võime siia hommikuni ka jääda," pakkus Jay, lootes, et see ei kõla liiga veidralt. Nad ei olnud ju suhtes. Võib-olla hommikuni teineteise kaisus vedelemine oleks sellise mulje jätnud? Olgugi, et Jayl poleks midagi selle vastu olnud, et nad jäävadki koos hommikuni voodisse, ei tahtnud ta Lilithile valet muljet jätta.
James
James "Jay" Anderson
Vetelpäästja

Posts : 32
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

Ka neidis ei teadnud, mis kell on aga väga vara see ei saanud olla. Kui vaadata ruumis ringi siis või näha, et nende riided on igal pool laiali. Terve tuba oli nende riideid täis sest ega nemad vaadanud kuhu need maanduvad. Peaasi, et seljast saavad. "Mulle sobib, ega ma ei viitsigi väga veel koju ronida," tõdes Lilith. Vahel võib ka ju üksteise kaisus vedeleda. Ega see neist kohe paari ei tee või midagi sellist. "Muide, viimane kord kui me koos olime ei olnud sa nii hea kui täna. Kuidas see muutus?" päris Lilith muiates. Mitte, et mees oleks varem halb olnud aga täna oli ta kohe eriti hea.
Lilith Clinton
Lilith Clinton
Massöör

Posts : 59
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Puhkus võib alata.. Empty Re: Puhkus võib alata..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum