Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

Breaking free

View previous topic View next topic Go down

Breaking free Empty Breaking free

Post by Katrina Vincent Wed Aug 12, 2015 10:29 pm

Nii Katrina kui Noah olid mõlemad juhtumisi samal päeval vabad. Seetõttu otsustasid mõlemad korraks turisti mängida ja saart uurida. Ta polnud kursis sellega, kui palju Noah saart näinud oli, aga Katrina oli sinna mõne nädala eest saabunud ja tööga kogu aeg kinni olnud, seega peale hotelli ja võtteplatsi polnudki neiu kuhugi jõudnud. Pisut Puerto Rico kaart uurinud, otsustasin noored kahekesi, et lähevad randa grillima. See rand ei olnud aga San Juani oma, vaid asus teiselpool saart. Sinna mindi just lootusega, et rahvast on vähe või pole üldse. Igaks juhuks olid ka telgid ja magamisasjad kaasa võetud, kui mõlemad äkki otsustavad ööseks jääda.

Noah oli roolis, mis tähendas seda, et Katrina sai rahulikult nautida oma kalleid prantsuse veine. Noah sai vaid juua siis, kui nad otsustasid ööseks jääda. See oli veel arutamisel. Grill oli juba üles sätitud lõkkeplatsi kõrvale. Nad olid lõkkeasemele juba tule teinud ning palgi sinna vedanud. Grill, nagu öeldud, oli seal samas lähedal ja juba parajalt kuum, et liha võis sinna peale panna. Noah aga vastutas grillimise eest, sest Katrinal oli käes plastikpokaal, mis oli täidetud veiniga. Päike oli loojumas. Vaatepilt oli mõnus. "Ma tahaks ujuma ka minna, aga vastutustundliku inimesena ei saa ma purjus peaga kuskile minna," oli Katrina endas pisut pettunud, aga mis seal ikka. "Sa võid liha peale panna, ma arvan. Tuli on vist enamvähem vaibunud ja söed hõõguvad," lausus näitsik Noah'le, kes autost toiduasju otsis.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Noah Cooper Thu Aug 13, 2015 12:20 pm

Noah oli tõesti täna vaba päev. Ta ei pidanud ei veepargis ega ka rannas valvama. Seda tegid tema töökaaslased. Mehele küll meeldib enda töö, kuid puhkus kulub ka vahepeal ära. Katrina tegelikult oligi siin turist, kuna ta oli alles siia sattundu aga mees oli jõudnud siin juba ringi käija, siiski ei öelnud ta enda heale sõbrale 'ei'. Kuna mehel oli vaba päev arvas, et ega ta randa ei satu aga siiski otsustasid nad minna randa grillima. Vähemalt ei pea Katrina uppumist kartma. Seda, kas nad ööseks jäävad ei tea veel kumbki aga Noah arvab, et see võib juhtuda. Öösel ei ole just kõige parem sõita.

Noah oli sellega nõus, et neidis naudib enda veine sõidu ajal aga ainult juhul, kui ta rooli taha ei kipu. Kuna Noah oli vastutustundlik isik ei joonud ta, kui ta teadis, et peab siis veel samal õhtul sõitma hakkama. Aga eks nad veel arutavad siis seda. Grill oli valmis ning lihad võis juba küpsema panna. Päikeseloojang oli tõesti ilus, taevas oli punakas-roosa. "Ma võin sind ainult põlvini vette lubada, ei midagi rohkemat," kommenteeris Noah neidise ideed. "Kohe, kui ma lihad üles leian," lausus poiss samal ajal liha otsides. Peagi leidis ta ka selle ning viis need grilli juurde. Pannud lihad grillile, istus ta näitsiku kõrvale.
Noah Cooper
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Katrina Vincent Fri Aug 14, 2015 4:36 pm

Katrinal vedas, et kedagi seal rannal ei olnud. Ta sai ühe päeva kuulsusest vaba olla. Noah'l polnud aga erilist vahet, kas tegu oli kuulsusega või mitte - üks vähestest tõelistest sõpradest oli mees Katrinale. "Isegi ainult põlvini vette minna oleks hea," arvas naine ja lonksas valget veini oma pokaalist. "Kuidas sa neid ei leia?" imestas Kat, aga järgmisel hetkel saabus Noah lihadega. "Lõpuks!" lausus neiu. "Kas sa tahad täna tagasi sõita?" uuris Katrina, sest talle oleks meeldinud, kui Noah oleks koos temaga joonud. Nad olid õllet ka igaks juhuks ostnud.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Noah Cooper Fri Aug 14, 2015 8:07 pm

Kuulsus võis tõesti väsitav olla. Ükskõik kuhu lähed, siis keegi ikka teadis sind. Noah'l on vedanud, tema ei ole kuulus. Vetelpäästjana ei ole võimalik, et muutud kuulsaks. Tõesti, kui Kat poleks kuulus, oleks ta ikkagi neidise sõber. Teda ei huvitanud neidise kuulsus niikaua, kuni nende sõprus kannatada ei saanud. "Kui kohe lähed, siis luban sind veel," sest juhul, kui neidis oleks veel joonud, poleks Noah saanud teda enam vette lubada. "Leidsin," lausus poiss ja kõndides neidise juurde. "Ma ei tea, võib-olla jääks siia," avaldas poiss neidisele oma arvamuse ning vaatas talle otsa. Natuke auru välja lasta, oleks päris tore. Juba ammu pole saanud istuda ja lõõgastuda.
Noah Cooper
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Katrina Vincent Sat Aug 15, 2015 11:14 pm

"Tead, üksi on kohutavalt igav ujuda," arvas naine ning vaatas muigega Noah' poole. Tal ei olnud mingeid tagamõtteid, aga oleks ju tore olnud, kui poiss oleks koos temaga ujuma tulnud. Olgugi, et Noah teda ainult põlvini vette lubas. "Kui sa nii arvad, ma tahaks küll siia jääda. Aga telgid peaks kohe kokku panema, sest pärast, kui me mõlemad täis oleme, ei jaksa neid enam keegi kokku panna," arvas Katrina, "või magame tähtede all. Mõlemad variandid on armsad." Neidis tundis, kuidas ta oli näljane ning tal hakkas suu vett jooksma, nähes liha grillil küpsemas. Nii head lõhnad olid ka ümberringi. "Kuule, mis snäkke me nüüd võtsime? Tahaks midagi nosida."
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Noah Cooper Sun Aug 16, 2015 12:50 pm

"Ei ütleks," lausus poiss. Talle meeldib mõnikord üksinda rohkem ujuda, kui koos teistega. Saab rahulikult oma mõtteid mõlgutada. Kuna Noah ise polnud joonud võis ta tõesti ujuma minna, neidis pidi aga lepima sellega, et saab põvini vette. "Noo jääme siis," arvas poiss lõpuks. "Peaksime jah sest taeva all ma küll magada ei taha," tõdes Noah. See oleks küll ilus aga telgis oleks siiski parem. "Kõike," vastas Cody muigega. Nad olid ikkagi väga palju süüa kaasa ostnud. Kutt tõusis ning läks auto juurde ning haarates sealt mõned snäkid. Koheselt võttis ta kaasa ka telgi. Miks joosta kakskorda, kui saab ka ühe korra. Andud snäkid neidise kätte, hakkas Noah otsima kohta kuhu saaks telgi üles panna. See koht ei tohiks olla väga liivane, muidu ei pea vajad telki püsti.
Noah Cooper
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Katrina Vincent Sun Aug 16, 2015 6:44 pm

"Minu arvates on küll igav," jäi Katrina endale kindlaks. "Tahad ka tulla koos minuga?" uuris naine seejärel. "Ma tean, ma olen ainult põlvini, ma ei asu su käsust üle," lubas Kat, kuigi tal oli alati kombeks teiste käske eirata ja teha seda, mis ta ise tahtis. "Aga paneme siis telgid kokku ja ma üritan nii palju aidata, kui asjast aru saan," lausus naine ja lonksas veini. Ta ei olnud nii täis ka nüüd, aga alkohol hakkas neidisele kiirelt pähe ja kolmanda pokaaliga oli tal juba tuju tükkmaad lõbusamaks muutunud. Kui Noah igasugu snäkke Katrinale tõi, tänas naine poissi ja uuris, mida ta üldse talle sülle viskas. Esimesena käi silma krõpsupakk, mille ta krõbistades lahti kiskus ja sealseid krõpse ükshaaval mugima hakkas. Teised asjad asetas Kat palgile. Krõpse ta palju ei jõudnudki süüa, kuna Noah tahtis hakata telki kokku panema. Seetõttu raputas Katrina käed puhtaks, lonksas veini ja tõttas poisi juurde. "Nii, kuidas ma aidata saan? Ja kuhu üldse telgid paneme?"
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Noah Cooper Mon Aug 17, 2015 2:34 pm

"Kui sa nii arvad," lausus poiss kerge naeruga. "Tegelt võiks küll veidike sulistada," nõustus Noah ja vaatas neidist. Ta teadis, et Katrinal on harjumus reegleid rikkuda aga siiski lootis ta, et neidis täidab vähemalt täna poisi ühte ja ainukest reeglit. Noah naeris kergelt omaette, kui kuulis, et neidis tahab teda telgi üles panemisele aidata. Hetkel ei ole neidisest just eriti palju abi. Cody uuris ümbrust ja proovis leida õiget kohta. Peagi ta selle ka leidis ja võtis suuna sinnapoole. "Näe sinna," osutas poiss kohta, kus olid kaks puud. Telgi kavatses poiss panna kahe puu vahele. Seal oli täpselt niipalju ruumi, et telk võis sinna ära mahtuda. Poiss võttis telgi kotist välja ning hakkas seda vaikselt kokku panema, vahepeal andis ta ka neidisele juhiseid, mida ta tegema peab.
Noah Cooper
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Katrina Vincent Mon Aug 17, 2015 10:36 pm

Ega nad kaua ei pidanud suplema, lihtsalt korraks võiks ju jahutust leida, kuna väljas oli endiselt palav, olenemata sellest, et päike loojumise äärel oli. Katrinal polnud bikiine küll vaja, aga ta oli need selga pannud ja tõmbas endal kleidi üle pea ning eemaldas baleriinad jalast, hakates vee poole jooksma. Oh, kuidas neiu oleks tahtnud lihtsalt vette sisse sukelduda. Aga ei lubatud ju. Kat katsus varvastega vett, mis oli soe, ja kõndis seejärel aeglaselt sinna sisse. Ta peatus, kui tema vesi põlvedeni jõudis. "Paluuun, kas ma võin natuke sügavamale minna?" palus Kat ja tegi armsat nägu, kui poisile otsa vaatas.
"Hea koht," arvas ta. Katrina aitas poissi telgi kokku panemisega nii palju kui sai ja jaksas. See mingi raketiteadus polnud, nii et telk oli kiirelt kokku pandud. "Sa peaks vist liha ka vaatama," arvas Kat. Ta oleks võinud seda tegelt ise ka teha, aga Noah tundus olevat see grillmeister.
Katrina Vincent
Katrina Vincent

Posts : 35
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

Palav oli tõesti. Võinuks ju arvata, et kui päike loojub siis läheb külmaks aga ei, siis on ikka kuum edasi. Ka mehel endal polnud ujumis riideid kaasas aga ta võis ju enda lühikeste pükstega ujuma minna. Ainuke asi mille Noah eemaldama pidi oli tema särk. Ja selle ta ka eemaldas, jättes selle liiva peale. Poiss hakkas ka ise vee poole jooksma ja kui ta vee juurde jõudis läks ta koheselt jalgu pidi vette. Vesi oli mõnusalt soe. Kui neidis teda vaatas ja palus, kaalus poiss tema ettepanekut. Neidis pole ju väga palju joonud aga siiski. Noah ei tahaks olla ka pidur, kes reegleid vahete vahel ei eira. "Kui siis ainult natukene," vastas Noah lõpuks muigega. Cody ise läks aina sügavamale ja sügavamale.
Noah noogutas, sest koht oli tõesti hea. Paremat ei saaks tahtagi. Tegelikult küll saaks aga ikkagi. Selleks ajaks kui telk koos oli, oli mees liha täiesti unustanud. Ja nii kui Katrina seda mainis, tormas Noah kohe liha juurde. Õnneks ei olnud liha väga kõrbenud, kui siis ainult natukene. Poiss vaatas neidise poole ja naeratas,"päris kõrbend ei olegi."
Noah Cooper
Noah Cooper
Vetelpäästja

Posts : 28
Join date : 2015-08-12

Back to top Go down

Breaking free Empty Re: Breaking free

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum