Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Matthew Sullivan Fri Aug 28, 2015 1:02 am

"Suurepärane." ütles Matthew selle info peale ja naeratas suurelt. Matt'i ikka päriselt huvitas see. "Nalja teed? Ma vihkan tantsimist, aga sinuga võin seda läbi elada." sõnas ta natuke häbelikult. Matt'ile tõesti meeldis Jean ning oli ise ka üllatunud enda öeldud sõnade peale.
Matthew Sullivan
Matthew Sullivan

Posts : 45
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Leanne Crawford Fri Aug 28, 2015 1:16 am

Leanne ei istunud tervet õhtut sugugi üksinda, sest paaril korral saabus tema juurde mõni meesterahvas, kes temaga vestlust alustada tahtis. Ent mõni neist oli liiga joogine, mõni nägi hoopis liiga macho välja ja mõni polnud lihtsalt üldse sümpaatne, nii et kõik mehed saatis Leanne heaga pikalt. Nautis siis oma kokteili veel mõnda aega, kuni üks tuttava olekuga mees tema laua juures peatus. "Tere ise ka," tervitas naine teda, püüdes meenutada, kus ta meesterahvast varem näinud oli. Kui naine hetke järele mõtles, siis meenutas mees ju veidi lausa Blue Lagooni omanikku! Leanne oli teda pildilt varem näinud... Järelikult oli tegemist parima võimaliku kaaslasega sellel peol. "Miks mitte. Aga ma loodan, et te ikka oskate tantsida," mainis Leanne ning jättis oma pooliku kokteili siis sinnapaika, et hoopis mehega tantsima minna.
Leanne Crawford
Leanne Crawford
Administraator

Posts : 37
Join date : 2015-08-07

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Fri Aug 28, 2015 3:10 pm

''Nojah,'' ei osanud Morris selle peale kohe midagi öelda, ''kui sa tahad muutusi siis tuleb selleks midagi teha. Niisama ei juhtugi enamasti midagi.'' Selline oli vähemalt tema arvamus.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Fri Aug 28, 2015 5:56 pm

Lori naeratas Morris"e sõnade peale "Aitäh nõu eest, kullake." ta võttis oma siidrist paar lonksu. Ta ei julgenud lihtsalt midagi tõsist Morris'ega proovida, kuna kartis, et ta rikub nende sõpruse ära. Lori võis tunduda enesekindel ja julge, aga tegelikult oli nõrk. Purjus peaga hakkab kindlasti Morris'ega miilustama.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Nari Chang Fri Aug 28, 2015 6:13 pm

Nari punastas kergelt. ''Sina tead muidugi väga hästi seda ikka,'' lausus Nari. Ta ei osanud midagi vastu öelda ja seepärast jõi ta lihtsalt kiiresti oma joogi lõpuni ja tõusis siis püsti, et uut tooma minna.
Nari Chang
Nari Chang

Posts : 8
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Fri Aug 28, 2015 6:23 pm

Morris muigas kui Lori teda kullakeseks kutsus. ''No palun palun.'' Morris jõi veel ja tundis, et hakkab ise küll juba veidi täis jääma. Oleks ta ise teadnud mida Lori praegu mõtles, oleks ta tema kartusi lihtsalt naeruväärseks pidanud. Paraku aga ei olnud Morris mingi selgeltnägija ja ei suutnud teiste mõtteid lugeda.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Monique Acquati Fri Aug 28, 2015 7:10 pm

''Absoluutselt,'' vastas Monique täiesti enesestmõistetavalt. Nähes kuidas Nari püsti tõusis ja baari poole minema hakkas, tuli ta huulile kahjurõõmus naeratus. ''Võibolla peaksin ma sulle ühe õppetunni andma,'' ütles Moni ning tõusis samuti püsti, hiilis kiiresti Nari selja taha ja tõmbas tema kleidi alla, paljastades neiu privaatsed kehaosad.
Monique Acquati
Monique Acquati

Posts : 12
Join date : 2015-08-12

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Nari Chang Fri Aug 28, 2015 7:19 pm

Nari tundis korraga kuidas tema kleit alla vajus. ''Aaaaaaah!'' kiljatas ta ning proovis kätega oma privaatseid kohti varjata. Kõige hullem oli, et ta ei kandnud isegi mingit aluspesu. Nari jooksis väljapääsu suunas. Tema silmist tulid pisarad, kui ta jooksis klubi uksest välja.
Nari Chang
Nari Chang

Posts : 8
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Fri Aug 28, 2015 7:37 pm

Lori ehmus, kui keegi järsku karjus ning vaatas sinna, kust see karjatus tuli. Ta suu vajus lahti, kui nägi mida see naine, kellega Morris ennem tantsis ühele tüdrukule teinud oli "Mida värki milline mõrd!" Lori ei talunud, kui kedagi kiusati nii ja tõusis baari pukilt püsti, et midagi ette võtta. Ka temal hakkas alkohol pähe ja sellepärast ta nii julgelt oligi valmis selle naisega mölisema minna.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Fri Aug 28, 2015 10:44 pm

Morris oli parajasti jälle järgmist jooki tellimas, kui kuulis karjatust. Ta võpatas. ''Mis...?'' oli Morris segaduses, kuna ei olnud näinud mis juhtus. ''Lori? Mis juhtus?'' küsis ta kui nägi et viimane oli pukilt püsti tõusnud ja nägi välja nagu oleks ta kohe valmis kasvõi Chuck Norrisele molli andma.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Sat Aug 29, 2015 2:43 am

"See eit tiris sellel tüdrukul kleidi maha." kui Lori oli seda öelnud, siis ta sai aru, et tal pole mõtet mingit draamat korraldada, kuna ta ju ei tunnegi neid naisi. Ta võttis pukil uuesti istet ja ohkas "Okei, ma pigem naudin tänast õhtut. See on esimene pidu, kus ma üle pika aja olen ja ma pigem ei tekita mingeid probleeme." otsustas ta ja jõi oma siidri lõpuni ning tellis seejärel midagi kangemat.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Christian Garcia Sat Aug 29, 2015 12:26 pm

Leanne Crawford wrote:Leanne ei istunud tervet õhtut sugugi üksinda, sest paaril korral saabus tema juurde mõni meesterahvas, kes temaga vestlust alustada tahtis. Ent mõni neist oli liiga joogine, mõni nägi hoopis liiga macho välja ja mõni polnud lihtsalt üldse sümpaatne, nii et kõik mehed saatis Leanne heaga pikalt. Nautis siis oma kokteili veel mõnda aega, kuni üks tuttava olekuga mees tema laua juures peatus. "Tere ise ka," tervitas naine teda, püüdes meenutada, kus ta meesterahvast varem näinud oli. Kui naine hetke järele mõtles, siis meenutas mees ju veidi lausa Blue Lagooni omanikku! Leanne oli teda pildilt varem näinud... Järelikult oli tegemist parima võimaliku kaaslasega sellel peol. "Miks mitte. Aga ma loodan, et te ikka oskate tantsida," mainis Leanne ning jättis oma pooliku kokteili siis sinnapaika, et hoopis mehega tantsima minna.

Christian kartis, et ta hakkab kokutama, kui naisega räägib. So far, so good. "Ärge minu tantsuoskustes kahelge," naeratas Chris ja võttis oma viskist veel ühe lonksu, enne kui kui klaasi lauale asetas ja naisele käe ulatas, et too tantsuplatsile juhatada. Ta oli enda arvates päris okei tantsija mehe kohta. Chris oli ju omajagu klubides käinud ja naistega tantsinud nii täis kui kaine peaga. Alkohol oli talle juba igatahes mõjuma hakanud, sest üks viskiklaas oli ära joodud. Muusika oli ka elav ja selle järgi oli hea tantsida. "Ma olen Christian," tutvustas noormees end enne, kui tantsima hakkas. Huvitav, kas naine teadis, kes ta oli üldse? Ega sellel vahet ei olnud.
Christian Garcia
Christian Garcia
Administraator/hotelli CEO

Posts : 90
Join date : 2015-08-07

https://bluelagoonresort.forum.co.ee

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Sat Aug 29, 2015 9:53 pm

''Juhtub,'' ütles Morris. Ta vaatas sinna poole, kus see toimunud oli. Nojah, see oli see sama tibi kellega ta enne tantsinud oli. ''Sa tunned teda?'' uuris nüüd Morris. Lori oli ikka päris närvi läinud ja ta ei tahtnud uskuda et kellegi suvalise peale võib niimoodi vihastada.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Sun Aug 30, 2015 2:07 am

"Ei. Ma ei kannata, kui niimoodi kiusatakse." vastas ta Morris'e küsimusele kurja tooniga ja jõi oma tellitud rummi ja koola koksi. Lori oligi selline, kui kedagi kuidagi kiusatakse, siis tal on kombeks vahele minna ja midagi ette võtta. Keskkoolis tal oli kaks sõbrannad, kes olid sellised erakud ning neid kiusati palju ja Lori alati kaitses neid.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Sun Aug 30, 2015 1:48 pm

Morris tõstis käed laialt üles. Ei viitsinud tema hakata Loriga millegi sellise pärast vaidlema. Morris käskis baarmenil tuua viina ja jätta pudel laua peale. Seejärel kallas ta endale järjest kolm shot-i, mis ta kõik ka kohe ära jõi. Nüüd oli tunda kuidas alkohol pähe hakkas. ''Lori sa oled hea inimene.'' Täiesti lambist tuli see lause praegu.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Sun Aug 30, 2015 4:51 pm

Lori jõi rahulikult oma rummi koksi ja vaatas, kuidas Morris viina shotte endale sisse jõi ning naeratas, kui kutt ütles, et ta hea inimene on "Aitäh, kullake." tänas ta Morris't. See kullake hakkab külge jääma juba.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Sun Aug 30, 2015 7:25 pm

Morris märkas muidugi kohe, et teda oli jälle kullakeseks kutsutud. See oli isegi omamoodi armas. ''Pole tänu väärt tibuke,'' vastas ta selle peale ja pilgutas silma. Morris naeratas talle vastu.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Sun Aug 30, 2015 9:09 pm

Lori taipas, et Morris ei teadnudki, et ta kutsub paljusi kullakeseks ''Sa pole ainuke, keda ma kullakeseks kutsun muidu.'' ütles ta naeratades ja võttis oma rummi koksist lonksu. Ta pilgutas Morris'ele silma vastu.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Sun Aug 30, 2015 11:18 pm

''Ega sa pole ka ainuke keda ma tibukeseks kutsun,'' vastas Morris samamoodi naeratades ja kallas veel ühe pitsitäie viina kõrist alla. ''Aga sa oled tegelt ikka päris nunnu,'' lausus ta. Morris oli nüüd päris purjus.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Mon Aug 31, 2015 2:16 am

"Ei, mul on see nagu halb harjumus." põhjendas Lori, aga oli isegi natuke kade, et Morris veel kedagi tibukeseks kutsus. Lori naeratas meelitatult "Aww, aitäh kullake." kordas ta seda hüüdnime. Ta. vist jääbki nüüd naeratama. "Sa oled ka muidugi." ta lootis, et Morris'el polnud midagi selle vastu, et Lori teda ka nunnuks pidas. Paljudele meestele ei meeldi, kui neid nunnuks, armsaks jne kutsutakse.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Mon Aug 31, 2015 3:50 pm

''Jap, see olen mina. Ilus, tark ja osav,'' lausus Morris ja kallutas siis pea tahapoole, et tühi viinapits oma otsaesise peale asetada. Selle kallas ta viina uuesti täis, võttis oma kätte ja jõi uuesti tühjaks. ''Vaat milline trikk, tee järgi kui oskad.''
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Mon Aug 31, 2015 8:32 pm

Lori kergitas üllatunult kulme ja raputas pead ''Mkm, ma olen juba liiga purjus sellise asja jaoks.'' ütles ta muiates. Morris oli jah täitsa osav mõndades asjades ''Ma oskan sellist trikki hoopis.'' Lori võttis tühja pitsi, pani selle oma tisside vahele ja kallas viina sinna sisse ning seejärel kallutas oma pea alla, võttis pitsi suhu ja jõi selle sisu tühjaks.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Morris Emmet Tue Sep 01, 2015 12:30 am

Morris alustas aplodeerimisega. ''Braavo, belissimo,'' tulid tema suust kiidusõnad. Nüüd vaatas ta ringi ja mõtles, mida veel teha. Korraga märkas ta leti otsas pooltühja õlleklaasi, mille keegi oli järelvalveta jätnud. ''Aaa vaata seda,'' lausus Morris ning võttis taskust mündi, mille ta viskas laua pihta ja mis põrkega maandus klaasis. Morris vaatas nüüd Lorit, kas tal on midagi sellele vastu panna.
Morris Emmet
Morris Emmet
Surfilaudade ja veesõidukite laenutaja

Posts : 28
Join date : 2015-08-11

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Lori muigas Morris'e plaksutamise peale ja kui nägi ta järgmist trikki, ei olnud ta seekord üllatunud. "See on vana trikk." ütles ta ning võttis Morris'e mündi ja põrgatas selle samuti vastu lauda. Münt maanduski täpselt klaasi "On veel midagi?" küsis Lori flirtiva tooniga.
Lori Birks
Lori Birks
Ettekandja restoranis

Posts : 44
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

AFTERPARTY OF THE CENTURY!!! - Page 3 Empty Re: AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum