Blue Lagoon Resort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat



Latest topics
» PROBOARDS
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 10:40 pm

» chatchatchat
by Christian Garcia Sat Sep 05, 2015 12:08 pm

» Tähtis arutelu!
by Christian Garcia Thu Sep 03, 2015 7:49 pm

» Breaking free
by Noah Cooper Thu Sep 03, 2015 6:29 pm

» Puhkus võib alata..
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 6:03 pm

» Can you help me?
by Lilith Clinton Thu Sep 03, 2015 5:49 pm

» Life is too short so...
by Luanna Ashford Thu Sep 03, 2015 3:49 pm

» Pay day!
by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

» AFTERPARTY OF THE CENTURY!!!
by Lori Birks Tue Sep 01, 2015 2:10 am

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 30 on Wed Jan 17, 2024 4:08 am

Pay day!

View previous topic View next topic Go down

Pay day! Empty Pay day!

Post by Jason Nicholas Mon Aug 17, 2015 12:52 pm

Oli kuu kõige parem päev ja selleks oli palgapäev. Jason'i lemmik päev oli see kindlasti, nii et ta oli läinud Plaza Las Americas'e šoppama ning einestama. Talle meeldis käia kallites poodides ning tunnikese pärast oligi tal juba näppude vahel Calvin Klein'i, Chester'i, Denim Dream'i, Nike'i ning Springfieldi poekotid. Nüüd oli tal kõht tühjaks läinud ja ta otsustas minna Subway'sse, et see probleem lahendada. Ta seisis järjekorras ning ootas enda korda.

OT: Alex.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Mon Aug 17, 2015 1:33 pm

Alex oli samuti sõbrannaga Plaza Las Americana'sse jõudnud, kuid see otsustas ta hüljata ja koju magama minna. Seega oli naine lihtsalt sööma tulnud, kuna hommikusöögi oli ta tol päeval vahele jätnud. Jõudnud Subway'sse, seisis Marie samuti ostjate sappa ning sirvis pilguga seina peal olevat menüüd. Leidnud meelepärase eine, jäi tüdruk enda korda ootama, kuid kutt tema ees käis talle pidevalt suurte kottidega vastu jalgu. "On sul abi vaja?" küsis ta sõbralikult kottidele osutades, kui see talle juba vaikselt närvidele käima hakkas.


Last edited by Alex Redbird on Mon Aug 17, 2015 1:44 pm; edited 1 time in total
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Mon Aug 17, 2015 1:44 pm

Kuuldes, et keegi pakkus Jason'ile abi, pööras ta end ringi ning nägi tumeda peaga neiut. Jason naeratas talle, sest neiu oli väga ilus ja armas, et enda abi pakkus Jason'i kottide tassimisega ''Jah, aitäh.'' tavaliselt ta ei lasknud kunagi ühelgi tüdrukul midagi ta eest tassida, aga praegu oli vaja, et oma rahakott kätte saada. Jason andis kaks kotti neiule ja võttis oma teksade tagant taskust välja rahakoti ning lõpuks oli Jason'i kord tellida. Ta ütles teenindajale kõik asjad, mis ta oma võileiva sisse tahab ning ootas, kuni too seda valmistas. Jason vaatas uuesti neiule otsa siis ''Sa näed tuttav välja. Kas sa peatud Blue Lagoon'is?'' küsis ta neiult.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Mon Aug 17, 2015 2:04 pm

Kotid polnudki nii rasked, kui need näisid ja Alexil polnud mingit raskust nende hoidmisega. "Pole tänu väärt," noogutas ta kuti tänusõnade peale. Tema jaoks oli see kõige tavalisem ja igapäevasem asi. Nüüd kui mees tema poole oli, siis selgus see, et tüüp oli ka väga atraktiivne. "Seal jah. Peatud sa ka ise seal?" päris Alex nüüd uudishimust, kuna ise polnud ta meest küll varem näinud
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Mon Aug 17, 2015 7:36 pm

"Aa ei, ma töötan seal olevas baaris baarmenina." vastas Jason naeratades ning ta sai oma võileiva kätte "Ma võtan kaks šokolaadi tükkidega küpsist ja musta kohvi ka." ütles ta teenindajale. Ta pöördus uuesti neiu poole "Ma olen sind lihtsalt näinud hotelli peal ja tundsin ära." ta polnud varem tähele pannud kui ilus neiu oli.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Mon Aug 17, 2015 9:05 pm

"Päris kõva koorem baarmani kohta." naeris Alex, kergelt tema käes olevaid kotte tõstes. "Isegi mul pole nii palju riideid." tõdes ta siis naeratades. Teenindaja oli nüüd Jasoni toiduga valmis jõudnud ja nüüd sai ka Alex oma tellimuse esitada. Kassapidaja vaatas teda veidi lolli pilguga kui ta veganite menüü kohta küsis aga hakkas siiski tema tellimust üles kirjutama. Tüdruk maksis oma toidu eest ja toetus siis vastu letti, andes kutile ta poekotid tagasi.
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Mon Aug 17, 2015 9:20 pm

''Ega need kotid rasked polnud, vaid lihtsalt häirisid rahakoti välja võtmist.'' sõnas Jason natuke piinlikust tundes. Jason maksis oma asjade eest ning pani rahakoti Nike'i poekotti, et ta seda oma pükste taskust ei peaks järgmine kord otsima jälle. Ta võttis tüdruku käest oma ülejäänud kotid ning ootas ta ära ''Mu nimi on Jason muidu.'' tutvustas Jason ennast tüdrukule naeratades.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Mon Aug 17, 2015 10:07 pm

"Usun." muigas Alex letilt oma toidukotti ja kohvitopsi haarates. Ta oli kaasa tellinud, nii oli lihtsam süüa kui kandiku pealt. "Ma olen Alex," naeratas tüdruk talle vastu ja istus aknaäärsesse lauda, eeldades et mees talle ikka järele tuleb.
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Tue Aug 18, 2015 10:18 am

Jason läks Alex'ile järgi ning istus tema vastu, et ta saaks oma kotid kõrval toolile panna. Ta võttis oma võileiva paberi seest välja ning sõi seda natuke "Kaua sa Blue's olnud oled juba?" küsis kutt, kui tal suu tühi oli. Millestki pidi ju rääkima.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Fri Aug 21, 2015 6:28 pm

"Maist. Kaua sa ise seal töötanud oled?" küsis Alex, et mitte piinlikut vaikust tekitada. Tavaliselt polnud tüdrukul mingit probleemi inimestega rääkimisega, kuid mingil seletamatul põhjusel tegi mehe kohalolek teda närviliseks. Siiski, otsustas ta seda asjaolu hetkel ignoreerida. Alex võttis oma kohvist lonksu ning viis pilgu hetkeks aknast välja. Päike paistis endiselt ning San Juan oli nagu alati inimestest tulvil.
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Fri Aug 21, 2015 6:41 pm

Jason võttis oma joogist ka lonksu ''Kaks aastat saab sügisel täis.'' vastas Jason naeratades. Täitsa vana kala oli ta Blue's. Äkki hakkas Alex'ile Jason meeldima ja sellepärast ta närviline oligi? Jason oli samuti igastahes närviline, aga ta oskas seda varjata. Kui Alex oleks seda tähele pannud, siis oleks Jason kohe koju läinud piinlikusest.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Sat Aug 29, 2015 2:11 am


"Mul on praegu üheteistkümnes suvi Blue's." naeris Alex lõbusalt ning toetus vastu tooli seljatuge. Ka tema oli hotellis üsnagi vana kala. Siiski, kui palju ta ka siin hotellis ei käinud, ei osanud ta siiamaani selles hiiglasuures hoones orienteeruda, ning eksis vahetpidamata ära. Naine oli oma toiduga lõpule jõudnud, kuid ära minna ta veel ei soovinud, niisiis leidis ta uue tegevuse. "Mul on igav," teatas ta. "Mängime tõde ja tegu." lisas Alex kavalalt naeratades. Lapsik, aga tal ükskõik. Ta kääris oma käised efekti lisamiseks üles ning nüüd oli tüdruku tätoveeringut väga selgelt varruka alt näha. Üks vanatädi jäi etteheitva pilguga tema poole vaatama, kuid ka sellest oli Mariel ükskõik ning ta jäi mehe vastust ootama.
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Sat Aug 29, 2015 2:55 am

"Sa oled siin kauem olnud kui mina siis." ütles Jason naeratades. Tore, et tüdruk juba kaua aega kohaga tuttav oli "Võiksid mulle mingi päev väikese ringkäigu linna peal teha. Ma olen kindel, et ma pole igal pool veel käia jõudnudki." andis Jason idee kohtinguks, aga seda ta loomulikult ei maininud. Jason kergitas kulme "Subways?" küsis ta muiates ning kehitas siis õlgu. Miks ka mitte? "Hea küll." oli ta siis nõus ja sõi veel oma võileiba. Küll ta oli aeglane sööja. Nähes Alex'i tätoveeringuid, avaldasid need Jason'ile muljet "Ohoh tüdruk tätoveeringutega." päris seksikas oli see Jason'i jaoks.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Sat Aug 29, 2015 11:23 pm

"Nagu kohting?" kergitas tüdruk kulmi. Puhtalt selleks, et mehe reaktsiooni näha. "Tõde või tegu, Jason?" küsis Alex kuti nõusoleku peale naeratades, vaadates siis kohvikus veidi ringi. Talle torkas päris mitu ideed pähe, kuid ta ootas Jasoni vastuse siiski ära. "Mul mõned on, jah," muigas ta siis mehe märkuse peale tema tätoveeringute kohta. Alexil nendega väike kinnisidee, ta võis neid tunde kirjeldada ning kohe päris kindlasti ei jäänud tema praegused tätoveeringud tema viimasteks.
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Sun Aug 30, 2015 2:02 am

"Kui sa tahad, et oleks." lausus Jason võrgutava tooniga. See oli tegelt pigem lihtsalt väljas olemine ja üksteisega aega veetmine. Kui see oleks kohting olnud, siis Jason oleks Alex'i kuskile viinud ja talle välja teinud. "Alustame lihtsa valikuga, tõde." ütles Jason oma otsuse. Jason võttis oma võileivast viimase ampsu ning jõi oma jooki peale. "Päris kena." ütles ta Alex'i tätoveeringute kohta. Tal endal polnud ühtegi, aga kui Alex'il oli, siis see tegi lihtsalt ta seksikamaks.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Alex Redbird Wed Sep 02, 2015 6:46 pm

Alex kehitas selle peale lihtsalt õlgu. Ei saanud ju nii kergesti kättesaadav ka olla, see poleks üldse põnev. Mehe vastuse peale kortsutas tüdruk kulme, ta lootis et kutt valib teo, kuid tuli siiski küsimusega lagedale. "Mis on kõige lollim asi, mida sa kunagi teinud oled?" küsis ta kergelt pilkava naeratusega. "Aitäh, vist?" naeris ta siis Jasoni niiöelda komplimendi peale. Järjekord kassas oli pikemaks kasvanud ning inimesi oli Subways nüüd palju rohkem.
Alex Redbird
Alex Redbird

Posts : 18
Join date : 2015-08-15

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Jason Nicholas Thu Sep 03, 2015 6:50 am

Jason oli natuke pettunud, et Alex ei öelnudki, kas ta tahtis, et see kohting oleks või mitte, aga ta ei hakanud seda uuesti üles võtma. Kuuldes Alex'i küsimust, vaatas Jason lakke mõtlikult "Kõige lollim asi mida ma teinud olen." kordas ta silmi kissitades. Ta võttis oma joogist ka veel lonksu "Raske on nende kõikide asjade seast valida." sõnas ta muiates. Jason oli päris palju lolle asju teinud "Kui ma natuke noorem olin, ma olin ühel peol ja ma olin väga purjus ning siis tulid ühed kutid sinna, pakkusid kõigile mingisuguseid tablette." Jason tegi pausi ja vaatas Alex'ile otsa, nagu ta eeldaks, et neiu teab, kuhu see lugu viib "Ma võtsin siis paar tükki sisse ja ma ei mäleta enam midagi, mis peale seda juhtus, aga mu tüdruk sellel ajal rääkis, et ma jooksin paljalt ringi naabruskonnas ringi, käisin inimestel ukse taga, sittusin ühe mehe postkasti ja tegin veel igasuguseid taune asju." hea oli, et Jason mendile vahele ei jäänud.
Jason Nicholas
Jason Nicholas
Baarman, St Regis

Posts : 19
Join date : 2015-08-10

Back to top Go down

Pay day! Empty Re: Pay day!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum